Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek a most...

Mi a véleményetek a most megjelent SzJGer-ről?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 13. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem kicsit béna... Nem az igazi.
2013. ápr. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem uncsi :( én jobbra számítottam
2013. ápr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem uncsi. Csak szerintem megfelelő osztályt kell választani. Én ma már kaptam röhögőgörcsöt is :D Szóval, ha szerintetek uncsi váltsatok osztályt ;)
2013. ápr. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én kíváncsi voltam, így regisztráltam, de szerintem nem fogom gyakran látogatni. Nem azért, mert nem jó, egyszerűen ez már tényleg nem az én korosztályom. A sorozatot ettől függetlenül szeretem, mert egy könyvben nem zavar, ha nem nekem írták. De nem hiszem, hogy a mostani tinikkel lenne közös témám.

De szerintem aki más SzJGerekkel szeretne ismerkedni, nyitottabb az idegenek felé (azaz nem antiszoc, mint én), akkor annak tetszeni fog az oldal.

2013. ápr. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kösz szépen a véleményeket! am sztem is csak annak jó, aki szeret idegenekkel az interneten kommunikálni, és ez nagyon nem az én műfajom, úgyhogy énse nézem túl gyakran...
2013. ápr. 15. 13:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Profilt hogy lehet törölni?
2013. ápr. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
sztem olyan mint a face, nem lehet letörölni magad...
2013. ápr. 17. 17:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Facebookon le lehet törölni magad, csak úgy mellesleg. Ammm...nekem nagyon nem tettszett az SZJGer.hu, unalmas, nincsenek történések. Nem az én világom.
2014. nov. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!