Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kurt Cobain- Naplók c. könyvet...

Kurt Cobain- Naplók c. könyvet hol tudnám megvenni?

Figyelt kérdés
Eléggé érdekelne a könyv, sajnos nem találtam könyvesboltokban. Esetleg valami antikváriumban valaki látta?

2013. ápr. 24. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nézd meg vaterán, jófogáson, apródon... ha szerencséd van ezeken az oldalakon találsz:)
2013. ápr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: köszönöm, azt hiszem kb. másfél hónapja néztem vaterán, remélem még megvan.

Második: már egyik oldalon sincs megvásárolható példány, de megpróbálom ezt az előjegyzést, hátha lesz belőle vmi :)

2013. ápr. 26. 16:39
 4/10 anonim válasza:
Tudna nekem valaki segíteni, hogy honnan szerezhetném be a könyvet? Már több helyen néztem és mindenhol azt írják ki, hogy már elfogyott. Nagyon szükségem lenne rá! Köszönöm!
2013. júl. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bakker nekem kb 2 év után sikerült ma megvennem!igaz h használtan de végre a kezemben van!A Bookline.hu oldalon előjegyzed a könyvet és vársz.Sajnos másképp nem tudod már beszerezni csak haszáltan.
2013. okt. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
én már kezemben tarthatom a könyvet egy ideje, a vaterán rendeltem. nézzetek körül, hátha kifogtok egyet
2013. okt. 28. 08:38
 7/10 anonim válasza:
Nekem van egy jó állapotú eladó példányom, ha a továbbiakban érdekel valakit így, egy évvel később is...
2014. okt. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm, már szereztem egyet! :)
2014. nov. 24. 18:45
 9/10 opened paradise ***** válasza:
Ha valakinek van még,az dobjon egy üzenetet.
2015. febr. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Engem is érdekelne,hátha valaki így évek múltán is olvassa ezt :)
2015. márc. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!