Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit ajánlanátok annak olvasta...

Mit ajánlanátok annak olvasta a szürke 50 árnyalata triológiát, a hozzád kötve, melléd láncolva című könyveket a gyönyörű sorscsapást, a lenyűgöző teremtmények 1-2-őt, a vámpírnaplókat, a 13 okom volt-ot, és a lány és a vérfarkast?

Figyelt kérdés

Valami olyasmit szeretnék amit nem tudok letenni mert annyira tetszik, vicces és romantikus legyen de ne az a nagyon nyálas romantika mint az életünk lapjai mert attól konkrétan rosszul vagyok..

Valami olyat ami lefoglal és szórakoztat egyben.

16/L


2013. ápr. 27. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Suzanne Collins: Az Éhezők Viadala, Futótűz, A kiválasztott

Ez egy nagyon jó sorozat (nem olvastam mindet), az elsőből már film is készült, a másodikból pedig novemberben lesz premier. Nagyon jó könyv, én alig tudtam letenni, és konkrétan sírtam, mikor vége lett az első résznek. (Most veszem ki a könyvtárból a kettőt.) A film nem az az elsietett, béna lett, hanem szépen ki vannak dolgozva a részeltek is, bár vannak dolgok, amiket nem értettem, mikor először láttam, mert a könyvet csak utána olvastam. Ez a szám a Tizenkettedik Körzet zenéje (állítólag): http://www.youtube.com/watch?v=RzhAS_GnJIc Szerintem nagyon jó, én imádom. :)

2013. ápr. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
Igazi irodalmat -.-"
2013. ápr. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A burok (imádtam)

mielőtt elmegyek _ezt mindenképp olvasd el őrült jó sztem

500 oldalas és 1 nap alatt kiolvastam

2013. máj. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem azért, de igazi irodalmat? Te semmit nem ajánlottál. Előbb ajánlj te is valamit, aztán "igazi irodalmazz" le valamit. Bocsánat még egyszer, de ezt muszáj volt.
2013. máj. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A halál ereklyéi sorozatot Cassandra Clare-től.Most jelent meg az 5. része (amúgy ha jól tudom 6 részes) én nem tudtam letenni, nagyon izgalmas, fordulatos. :) Van elősztorija is, ha jól tudom az 3 kötetből áll, és ha minden igaz, lesz egy olyan trilógia is, ami a jövőben játszódik. ( Az elősztorija a múltban játszódik, maga a regény pedig a jelenben.)
2013. jún. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!