Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyv a nekem való?

Milyen könyv a nekem való?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen olyan könyvet keresek ami megdöbbentő és az író/írónő életszerűen írja le a történetet.Nem fantasy,vámpíros vagy egyéb lényes könyvekre gondoltam hanem ami a való életből merített történetet ír le.Körübelül 200-500 oldal közöttit ajánljatok.Lehet vörös pöttyös könyv,vagy magyar,teljesen mindegy csak nagyon jó könyv legyen.Előre is köszönöm a válaszokat!:)

2013. máj. 4. 10:19
 1/5 anonim válasza:

L. Laura: Szent Johanna Gimi. (a mai fiatalok életét mutatja be.)

Esetleg Paulo Coelho: Tizenegy perc, Veronika meg akar hallni.


Kort tudhatok?



Én 22 éves vagyok, és lány. :)

2013. máj. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha leírnád a korodat és a nemedet, tényleg jobban tudnánk könyveket ajánlani.

Ha az életszerű leírás a lényeg, valamint az, hogy ne fantasy legyen, és valós alapokon nyugodjon, a következőket ajánlom:

-Henri Charriére: Pillangó. Egy börtönviselt férfi meséli el a börtönben töltött éveit, szökési kísérleteiet és a szökését, tehát a saját igaz történetét, megtörtént dolgokat ír le. (Ez viszont hosszabb az általad említett terjedelemnél.)

-Moldova György: Gázlámpák alatt. Valóban élt emberek meséli el az igaz történeteiket. Nagyon durva, sötét és lesújtó. Magányos, a társadalom perifériájára sodródott emberek sorstragédiáit írja le.

-Moldova Györgynek számos riportkönyve, és valós alapokon nyugvó novelláskötete van, némelyik vidám, humoros, mások inkább elgondolkodtatóak.

2013. máj. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Arnon Grunberg: Tirza

Emma Donoghue: A Szoba

Jay Asher: Tizenhárom okom volt...

Lauren Oliver:

Mielőtt elmegyek

Sarah Dessen:

Figyelj rám!

Laurie Halse Anderson:

Jégviráglányok

2013. máj. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Dennis Lehane:Viharsziget

Spirit Bliss:Kígyók sziszegése

Torey Hayden: SZellemlány

2013. máj. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Simone Elkeles - Tökéletes kémia

Simone Elkeles - A vonzás szabályai

Jay Asher - Tizenhárom okom volt

Sarvat Ashti - Ököl/Jog

Stephanie Perkins - Anna és a francia csók

2013. máj. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!