Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek Cortez mit csináln...

Szerintetek Cortez mit csinálna ha Renire Párizsban valaki ráhajtana a suliban?

Figyelt kérdés
Én sokat gondolkodtam már ezen és Reni nem merné elmondani neki csak magától rájönne.

2013. máj. 4. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Cortez nem az a fajta srác, aki lefejelné a srácot, mint Ricsi. Szerintem beszélne vele négyszemközt, hogy szálljon le a csajáról. Ha nem száll le, hanem tovább próbálkozik akkor már észhez térítené egy kicsit az öklével... :D De semmiképp nem hagyná, hogy ellopja a csaját, de Reni sem hagyná elcsábítani magát, mert neki mindig is Cortez volt az álom, ami valóra vált és az álmokból senki sem szeretné ha felkeltenék.
2013. máj. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Megbeszélné vele, mint férfi a férfival. Vagy csak simán beverné a képét. Eltudom róla képzelni.
2013. máj. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű. Hívná Ricsit. Ő szokott 'vigyázni' Renire. Ricsi kimenne Párizsba és lefejelné a srácot:D
2013. máj. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen kb. én is így képzeltem el de mondjuk ha az a srác erőszakoskodna is vele mennyire verné meg szerintetek?? :)
2013. máj. 5. 15:56
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem eléggé ahhoz hogy ne bukkanjon fel többet
2013. máj. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%
Ki akar beleszeretni Renibe? Oké, Cortez. De más nem hiszem, hogy felfedezné benne a szépséget :)
2013. máj. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az előző válaszolóval egyáltalán nem értek egyet. Nem a belsőszépség miatt, legalábbis nem csak amiatt szeretett bele. Hiszen Reni nem túl csúnya lány. Lásd: Arnold szerelmes volt belé, Gombának bejött, Levinek is tetszett.

Szóval nem hinném,hogy Reni olyan csúnya. Átlagosnak mondható.

2013. máj. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!