Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Harry Potterben hogyan...

A Harry Potterben hogyan került a hetedik részben Griffendél kardja a befagyott tó alá?

Figyelt kérdés
Nem olvastam még sajnos sok könyvet a HP kötetek közül, így természetesen nagyon sok homály van csak a film alapján, ez az egyik. Az oké, hogy a kard megjelenik a Griffendél ház arra méltó tagjának, ha szüksége van rá. Harrynek szüksége is volt, de akkor miért egy befagyott tó alján jelent meg? És miért nem jóval előbb már? Segítsen aki okosabb! :)

2013. máj. 5. 09:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Már régen olvastam a könyvet szal nem igazán emlékszek rá, de vmi olyasmi rémlik,h vki oda rejtette
2013. máj. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Piton tette oda
2013. máj. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
és miért? miért pont oda? :)
2013. máj. 5. 16:34
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert utána ő vezette oda Harryéket,h találják meg. Szal gondolom sejtette,h merre fognak indulni.
2013. máj. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De ha Ron nem ér oda időben akkor Harry megfullad! Vagy Ront is Piton vezette? Volt valami az önoltóval, meg hogy valami belé szállt :D
2013. máj. 5. 16:53
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Piton patrónusa egy őz, azzal vezette oda őket.
2013. máj. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A kardot, csak bátorsággal lehet megszerezni. Piton úgy tervezte, hogy ez a tett a jeges víz legyőzése lesz, de végül Ron mentette meg Harryt, így szerezhette meg a kardot. Azért akkor és oda rejtette, mert korábban nem tudta, hol vannak. Az aznapi táborveréskor épp megkérdezte Harry, hol vannak, amikor Hermione belenyúlt a táskájába, így Black prof. hallotta a helyet. Egyből elárulta Pitonnak, aki elrejtette a kardot, és elküldte a patrónust Harryért.
2013. máj. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Pont ahogy az előző mondta! X)
2013. máj. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Végig olvastad már a könzveket?
2013. máj. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ha az utolsó kérdés nekem szól, akkor az én válaszom nem, sajnos még csak két könyvet olvastam el. De amint időm engedi nekiülök végre, mert már nagyon szeretném! :)
2013. máj. 6. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!