Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A tűz és jég dala sorozatnak...

A tűz és jég dala sorozatnak eddig ugye 5 kötete jelent meg és az író még 2-őt tervez. Az már biztos hogy még 2 van hátra, vagy az író csak úgy gondolja, hogy elég lesz? Vagy erről mit tudtok?

Figyelt kérdés
ugye úgy volt, hogy eredetileg trilógiának szánta és így végülis a 7-nek elégnek kéne lennie vagy nem?
2013. máj. 5. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább az a probléma, hogy lehet, meg sem éri, hogy befejezze. Ugyanis elég idős már, a könyveit meg hosszasan írja, több év telik el az egyes kötetek között.
2013. máj. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen ezt tudom és én is aggódok :S de feltételezzük, hogy megéli... akkor?
2013. máj. 5. 20:36
 3/6 anonim ***** válasza:

7-nél kevesebb semmiképp sem lesz, de több sem valószínű.

Természetesen meggondolhatja magát, hisz ő dönti el, hogy akar-e még ilyet írni, tud-e még ilyenről írni, illetve HBO-tól biztos szépen kapná arra is a pénzt, szóval kérdéses pénzért hajlandó-e többet írni, de nem tartom valószínűnek.

Meg ha úgy vesszük, hogy átlag 6 év, mire megír egy könyvet, akkor 76 éves lesz, mire befejezi a 7. könyvet, amit azért még talán meg fog élni, 82-t már nem biztos.

2013. máj. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nagyon remélem hogy megéli és azt is hogy 7.nél több nem lesz... az már túlságosan szappanoperagyanús és elnyújtott lenne és elrontaná az eddigi zseniális képét
2013. máj. 5. 20:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem akarok borulátó lenni, ezért azt mondom, szerintem befejezi. Másnem, belehúz. És nem csak az a hat év, mire írja, hanem mire a kiadó teljesen lelektorálja, megtervezi a borítót, az is átlag 1-1 év olyan 3-4száz oldalas történeteknél. Plusz mire magyarul megjelenik... Szóval ebben a sok évben benne van az is, hogy az írás után mennyi munka van benne. De drukkolni, kérem, drukkolni, hogy megélje, én bízok benne, és számítok rá! ;)
2013. máj. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem is beszélve arról, hogy az első három könyv között 2 év volt. 1996, 1998, meg 2000. A negyedik 2005, aztán 2011, de ott azért volt vele rengeteg munka, mivel ketté kellett szednie, úgy meg persze alaból az egészet újragondolni.
2013. máj. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!