Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért tartják a Darren Shan...

Miért tartják a Darren Shan regényeket gyerekkönyvnek?

Figyelt kérdés
szerintem inkább a felnőtt könyvek közé kéne tenni. Én biztos nem adnám a gyerekem kezébe
2009. szept. 30. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:
3%
Hát én 20éves vagyok, most olvastam, de szerintem tinikönyv.Szerintem lightosabb a Twilightnál:$
2009. okt. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Twilightnál lightosabb? :D Na ezen most jót nevettem :D Még ha a vámpíros sorozatra gondolsz, arra se mondanám ezt XD A démonvilágosra meg főleg nem....XD
2009. okt. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
nem gyerekkönyv, hanem ifjúsági
2009. okt. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az ALkonyat egy nyálas szar.

A Darren Shan könyvek viszont remekek.

2011. júl. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem sem gyerekeknek való. A vámpírvilág még lehet,hogy elcsúszik,de a démonvilág nagyon-nagyon morbid és brutális. Én 19 éves vagyok a démonvilág kifogott rajtam,pedig gondolom ugyanolyan nagyszerű könyvek,mint a vámpírvilág kötetei. A twilighthez meg abszolút nem lehet hasonlítani,pedig azt is szeretem.
2011. júl. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát egyik sem gyerekeknek való.A Vámpírtörténetek sem,lévén abban is a rengeteg halál,vér és kínzás.A Démonvilágot még tini kezébe sem adnám.30-as karikaXD
2012. febr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Twilight???XDLájtosabb???XDBocsi de...

L.O.L.

Szerintem nem is olvastad a vámpírkönyveketXDA tvájlájt inkább a romantikát tartja szem előtt(és hogy minél jobban kihangsúlyozza Edward gyönyörűségét...)

EGYETLEN EGY KEMÉNY RÉSZ NINCS ABBAN A KIB-SZOTT KÖNYVBEN ECSÉM.

...pedig állítólag fantasy...

A Darren Shan Saga ezzel ellentétben A KEMÉNYSÉGRE ÉPÜL.És ember,ami a legfontosabb...

VAN.

CSELEKMÉNY.

A karakterek nem csak ülnek néznek ki a szobájukból évszakokig és várják hogy történjen valami,hosszú és kemény utakat tesznek meg,fagyban,hóban,éjjel,nappal,a csatornában,az erdőben,levágott taggal,nyílt sebekkel,kifáradva,felajzva,és mindezt úgy hogy EGYÁLTALÁN nem halhatatlanok,nem sebezhetetlenek(viszont többet kibírnak és gyorsabban is gyógyulnak)SŐŐŐŐŐT még nem is CSILLOGNAK AZON AZ ÁTKOZOTT NAPON hiszen ha jól tudom régen ebbe a vámpírok BELENYÚVADTAK és ez az egy maradjon csak így.

Lehet hogy mind a két könyv sokat változtat a vámpírokról kialakult nézeten,de kérem...

Darren Shan képes elhitetni velünk hogy vámpírok léteznekXD

Stephanie Meyer ezzel ellentétben egy tinilány szintű rohadthosszú fanficcel gazdagodott meg.

2012. febr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!