Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » SzJG: Hogy fogják bemutatni a...

SzJG: Hogy fogják bemutatni a kalauzban, hogy milyen a Cortez illat?

Figyelt kérdés
pl:. illatosított oldal lesz, v mi?

2013. máj. 11. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem tudom,de majd hamarosan megtudjuk:D
2013. máj. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
jó kérdés, de nem hiszem, hogy termékmegjelenítés benne lesz, max. az illat, ahogy te is mondtad :D
2013. máj. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem oda lesz írva h mi a neve és drogériákban meg lehet keresni
2013. máj. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem termékmegjelenítés lesz:)))

Nagyon várom...kíváncsi vagyok:$

2013. máj. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ilyen hülyeség egyáltalán nem lesz benne.Az írónő megírta, hogy C.-nek van egy illata, de nem fejti ki bővebben!
2013. máj. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Nincs benne a Kalauzban....A www.leinerlaura.hu oldalon fenn van...nem tudom hol,de Laura azt mondta,hogy ott van..!
2013. máj. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Már én is láttam az ustream-ot, és Farenheit parfümöt használ

Gondoltam megnézem a neten és 22 000 Ft, mondom majd ha a megnyerem az ötöst, max akkor tudom meg milyen a Cortez illat.

A legkisebb kiszerelés is 12 000, ha jól láttam. Nem gyakorizik véletlenül egy jószívű, adakozó milliomos?

A könyvben Cortez a szülei miatt megengedhette ezt magának, Laura amúgy azért ezt választotta, mert tudta, hogy ilyen drágán nem veszi meg senki, és így nem reklámozott semmit.

Gondoljatok bele ha egy DM-es olcsóbb parfümöt választotta volna, hányan vették volna meg.

2013. máj. 25. 17:45
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy azért nem lett benne végül a kalauzban, mert amikor kérték, akkor már nyomdába voltak a könyvek
2013. máj. 25. 17:47
 9/11 anonim válasza:
Kérdező! Ahhoz,h megtudd milyen az illat,nem kell megvenni a parfümöt..parfümériában megkeresed,megszagolod. Pont. :)
2013. jún. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ez idáig okés, csak az a baj, h idáig bármelyikben voltam , nem találtam meg
2013. jún. 7. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!