Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki le tudná pontosan...

Valaki le tudná pontosan írni, de az oldalszám is jó? (SZJG 5) (Lent)

Figyelt kérdés
Az 5. részben karácsony előtt volt, és valami ajándékgyűjtés volt, vagy mi, és Kinga beszólt azt hiszem Dave-nek,hogy vannak olyan gyerekek, akik az ünnepeket a kórházban töltik, és ők majd biztos megértik, hogy valami jobb dolgotok van.Valami ilyesmi volt, oldalszámot ha lehet, köszi!!!

2013. máj. 13. 18:50
 1/6 anonim válasza:
Hat szerintem december eleje korul nezd...mert akkor C. meg Reni eleg roszba voltak meg de Cortez megis segitett neki bevinni a coccokat a bortara...
2013. máj. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
P*
2013. máj. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Második kommontelő??Első kommentelő: Tegnap délután egy csomót kerestem, de nem találtam!!:(Azért kérdeztem, esetleg ha valaki tudná...
2013. máj. 14. 16:03
 4/6 anonim válasza:

389. oldal. december 15. a lap vége felé

de ott Kinga adományt gyűjt a hajléktalanoknak

remélem erre gondoltál :)

2013. máj. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A második kommentelő az első volt, csak kijavította magát mert porta helyett bortát írt.
2013. máj. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. máj. 16. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!