Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi kell ahhoz hogy könyvet...

Mi kell ahhoz hogy könyvet irhassak? Kell hozzá képzettség tudás? Ha megirtam hova kell beküldeni?

Figyelt kérdés
jó a fantáziám sztem képes lennék könyvet irni

2013. máj. 14. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy fúrógép elengedhetetlen hozzá, de 8 általánossal már simán kivitelezhető. A pékségben pedig mindig örömmel várják a friss irományokat.
2013. máj. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Főleg tehetség, jártasság a világirodalomban, személyes élmények.
2013. máj. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudni kell helyesen írni. Színvonalasan kell fogalmazni. Gazdag szókincs szükségeltetik. No meg OLVASÁS.

Minden az olvasással kezdődik. Olvass színvonalas könyveket, azok fejlesztenek.

2013. máj. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Könyvet bárki tud írni. Jó könyvet nem.
2013. máj. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Attól függ,hogy szeretnéd írni;ha "régiesebben",akkor papír és toll,ha "modernebben",akkor elég egy számító,vagy írógép.


De -és ne haragudj meg- elnézve a helyesírásod én inkább nem küldeném el sehova azt a leendő írást...

Nem tűnsz túl idősnek így írás alapján. Szerintem ha úgy érzed,könyvet akarsz írni,akkor írj,de ne gondold,hogy abból rögtön sikered lesz.

2013. máj. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bárki képes lenne könyvet írni, aki elmúlt már 6 éves.

Az már más kérdés, hogy sok ember inkább ne írjon könyvet.

2013. máj. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem így megy, vagy hogy egyszerűen csak kitalálod, hogy író leszel. Nagyon sajnálatos, hogy van, aki ezt így látja. Én sem mondom magamról, hogy lenne tehetségem megírni egy könyvet, mert a tehetség relatív fogalom. Az összes ilyen kérdés pedig hülyeség. Szerintem majd ha lesz egy kéziratod, ami tényleg jó, és a teljes ismeretségi köröd el van ájulva tőle, és elküldöd egy hozzáértőnek, és ő azt mondja, hogy jó, akkor kezdj el a kiadáson gondolkodni. De szerintem aki így áll hozzá, az nem fog soha eljutni idáig.
2013. máj. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!