Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Éhezők viadala jó könyv?...

Éhezők viadala jó könyv? Érdemes megvenni/elolvasni?

Figyelt kérdés
Aki olvasta,annak tetszett?

2013. máj. 17. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon-nagyon-nagyon-nagyon..... ajánlom. Tetszeni fog.
2013. máj. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én olvastam, és habár az ötlet nem eredeti, de nagyon izgalmas. Az első könyvet egy ültő helyemben kiolvastam, a második pedig még izgalmasabb volt, mint az első. A vége pedig nem erőltetett, hanem realista.
2013. máj. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 loupsolitaire ***** válasza:
100%

Érdemes. Nekem tetszett.

Ha lehámozod róla a tininyálcsorgató szerelmi szálakat, akkor még a mondanivalóját is megláthatod.

2013. máj. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Tényleg más, mint a manapság népszerű, hál istennek kihaló félben lévő vámpírjaink (valaki szóljon, mi az ellenszer a halhatatlanságuk ellenére, mert írtani kívánom őket).

Tiniregény, nem nyálas, a főszereplő gondolatai illenek a jellemére, amivel az az egyetlen problémám, hogy borzasztóan keveset fejlődik, pedig történnek körülötte olyan események, amik számos múltbéli katasztrófa nyomán kialakult jellemvonásokat (pl magány, zárkózottság) képesek változtatni.

A nyelvezete nem bonyolult, nem mondom, hogy a világ kidolgozása eredeti vagy részletes. Valójában nagyon keveset mondd el.

Hamar túlvoltam rajta... De az első és a második között annyi hasonlóság vol, a másodikban pedig állni is éreztem a cselekményt, mármint oké, történtek dolgok, de ha kivennénk egy-egy fejezetet SEMMI nem borulna. A harmadik meg... abbahagytam a közepén. Nem érdekelt, egyszerűen UNALMAS volt, és azontúl, hogy a rehabos felépülés nekem nem a zsánerem (amikor Katniss újratanul mindent, hogy jobb fizikuma legyen, mert bár eddig végigélt két viadalt, esély sincs rá, hogy jó így... mindegy. ez szőrözős hiba, pedig a végén a nagy edzéshez képest aprócska szerep jut csak neki, és még azt is képes elrontani... mindegy.) Viszont a harmadik végén a legvégén meglepetést okozott, és talán végre mégis mozdult a jelleme, pont az utolsó oldalakon... mindegy.

Ajánlani ajánlom, de olvastam már jobbat is.

2013. máj. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!Szerintem elolvasom:)
2013. máj. 17. 21:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is olvastam,kevesebb mint egy hét alatt,és szó szerint faltam az oldalakat. Nagyon izgalmas és magával ragadó volt,ezért bátran ajánlom mindenkinek.
2013. máj. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Megváltoztatta az életemet. Nyálasan hangzik, de egyszerűen leírhatatlan. Végre nem egy nyálas, tipikus happy-ending sztori!!! Mindenképp olvasd el és írjál :D
2013. jún. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A történet nem rossz, de olyan kidolgozatlannak tűnik. Mondjuk a magyar fordítás nem a legnyerőbb, mert találtam benne félrefordításokat.

Egyszer megéri elolvasni, de nem váltja meg a világot.

Az első a legjobb.

2013. jún. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok!:) egy hete kedztem el olvasni, és most jön a 3. rész!:D nagyon imádom, iszonyatosan tetszik. És igen, végre nem egy nyálas tiniregénnyel állok szemben:)
2013. jún. 20. 10:40
 10/10 anonim válasza:
Én még csak az első részt olvastam mert a könyvtárban kivették a másik kettőt.Az első részt egy nap alatt kivégeztem.Nekem nagyon tetszett és filmben is imádom.De először a könyvet olvasd,mert nem fogod érteni a filmet!
2013. jún. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!