Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti milyen címet adnátok egy...

Alettaa kérdése:

Ti milyen címet adnátok egy romantikus fogalmazásnak?

Figyelt kérdés
Helló. Szeretnék véleményeket kérni, hogy milyen ANGOL címet tudnék adni egy romantikus fogalmazásnak..
2013. máj. 17. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Tartalom nélkül elég nehéz válaszolni, sajnálom.

Most képzeld, ha azt mondanám:

Az éjféli verebek csicsergése (persze angolul, csak most magyarul, hogy értsük a példát)


És kiderülne, hogy köze sincs a természethez. Bár mázli, hogy a romantikus dolgok lehetnek elvontak, és egyes dolgokat másképp is értelmeznek. (Mint a színek. Igen sok, néha ellentétes érzelmeket más-más kultúrák, de egy kultúrában belül is képesek belebeszélni ebbe-abba. Ez persze akkor működik logikusanés igazán jól, ha valamilyen vallás, vagy nézet alapján gondolkodik/él egy szereplőd...)

Szóval láthatatlanba címet adni nehéz.

2013. máj. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát teljes mértékben én sem tudom miről szólna a történet. De az alapelképzelés az arról szólna, hogy van egy csaj és annak van egy híres pasija.. A csaj végül híres lesz egy éneklés kapcsán és akkor a pasi már nem igazán kezd törődni a csajjal, mert az híresebb kezd lenni nála. Meg is csalja a barátnőjét, amiből végzetes botrány kerekedik. De végül valamilyen happy end-et képzeltem.. :)
2013. máj. 17. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!