Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Reni szerintetek nem önző? (lent)

Reni szerintetek nem önző? (lent)

Figyelt kérdés
Virág nem egy IQ bajnok, de rajzban vmi eszméletlenül jó, ez az egyetlen dolog amihez ért, adatik a lehetőség, h bekerüljön egy baromijó rajzszakra, ami Bp-től sincs messze annyira, Reni kiborul és el sem engedi. Ellentétben Renivel, akit szinte bárhová felvesznek, kap egy ösztöndíjat (jó tom, hogy nagy dolog,de hátt..mégis, meg szentem Kinga jobban megérdemelte volna)Párizsba, jajj, de szomorúak vagyunk, mindent itt kell hagyni, hopp jön Cortez, na húzzunk innen. Pedig szentem Virág is tudta hogy Ricsi jönne vele...

2013. máj. 20. 12:32
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ezt most kicsit te is gondold át. Nem ismerjük Virág szemszögét, de lehet, hogy benne is ugyanez játszódott le...
2013. máj. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
54%
Most mit vársz? Szerintem Reni a világ legsz*rabb főszereplője.Olyan idegesítő és szánalmas hogy az első kötet felét nem bírtam végig szenvedni.
2013. máj. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
79%

Szegény Reni, feljön Párizsból Gyakorikérdésekezni egy kicsit és majd ezt látja:D

Amúgy szerintem is önző

2013. máj. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
87%

amikor virag megtudja hogy a sulija szhelyen van akkor teljesen kiborul es reni is.ez igy onzon hangzik de olvasd el a folytatast! megprobalja nem kimutatni mennyire kiborult hogy megnyugtassa viragot! am szerintem reni nem gondolta at hogy viragnak ez az egyetlen lehetosege van hogy viszonylag jo fosuliba menjen. mert amikor vegig gondolta akkor mar tamogatta. amugy tenyleg onzo es egy csomoszor tenyleg csak kreal maganak egy csomo problemat,hogy mindenki sajnalja segitse.....amugy en szeretem a konyvet es amikor olvasom nem gondolok ilyenekre mert ezt igy nagyon tudjuk kritizalni de belul mi is ilyenek vagyunk. ha a legjobb baratnonk messze menne tolunk tovabb tanulni kiakadnank nem akarnank hogy elmenjen,ha osztondijat kapnank parizsba valoszinuleg nagyon orulnenk neki es ha ez maskep is lenne ,vagyis nem orulnenk aztan kiderulne hogy a pasink is jon akkor mi is ugralnank oromunkben hogy juhuuuuu mennyun, mar!

ennyi....

2013. máj. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
78%

Reni egyépként tényleg kicsit önző...

Viszont az előttem lévőnek igaza van

2013. máj. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Köki a válaszokat! De nehogy félreértsétek, imádom a könyvet, csak egy kicsit zavart...
2013. máj. 21. 15:41
 7/29 anonim ***** válasza:
67%
Reni a legönzőbb, legkiálhatatlanabb, legszürkébb lány, aki annyira de annyira semmi, hogy a valóságban talán nem is tudnál találni még egy olyat. Ez tipikusan olyan, mint a többi romantikus regényben, hogy a főszereplőt annyira lesarkítják, hogy szinte mindenki tudjon azonosulni vele. De engem az egész karakter irritál, mert érezhetően lealacsonyulva ír az ifjúságnak arról, hogy milyennek kéne lenniük. Leiner Laura egyértelműen úgy kreálta meg a figurát, hogy a kislányok szájába rágja, hogy milyenek legyenek, mégis tudjanak azonosulni vele. Én nem szeretem, és emiatt talán magát a sorozatot sem tudom megfelelően értékelni. Leiner Laurától meg minden rossz nélkül, de kiver a víz. Bár lehet, hogy csak kicsit kinőttem ebből. Annyira várok már egy olyan regényre, ami egy igazi magyar kamasz igazi barátainak igazi mindennapjairól szól, mert azzal talán könnyebben tudnék azonosulni. És jó alapanyag is. A sok gazdag gyerekkel, és az elkényeztetett, irritáló Renivel, aki a naplójába is csak tömjénezni tudja magát, akinek egyszer vesztek össze egész életében a szülei igazán, és még akkor is csak magát sajnáltatta, na vele nem tudok azonosulni.
2013. máj. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
46%
Rohadtul nem sajnáltatta magát amikor összevesztek a szülei. Szálljál már le a földre. Kinek képzeled magad, hogy ennyire lefikázod? Ha majd benyújtasz minimum egy ilyen szintű könyvet na majd akkor lehet bármiféle rossz szavad is... Te jó ég!
2013. máj. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Igen, mondjuk nekem is az volt az egyik gondom, hogy kőgazdag. Normálisnak érzi, hogy mindent megkap. Amikor szilveszterkor levették a notebook-ját, akkor is vmi könyvet olvasott és ezt mondta: (nemszó szerint) Átérzem XY (nemtomkiaz) kínlódását a börtönben, neki sem volt notebookja... Pff... Ja, és amikor az őszi szünetben nyaralni vinnék a szülei egyszerűen kiborult....Pfff, mások ezt meg sem tehetik. Én jobban bírtam Kingát, szerintem joban érdemelte volna meg az ösztöndíjat...
2013. máj. 22. 16:09
 10/29 anonim ***** válasza:
53%
végre egy eszu válaszolo! Reni tényleg a legrosszabb foszereplo a világon! tették volna be Kingát
2013. máj. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!