Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nem gondoljátok, h a Szent...

Nem gondoljátok, h a Szent Johanna gimi kalauz kicst drága?

Figyelt kérdés

az első 7 könyv 3000 volt. Oké,még elmegy. a 8. 4000...

de a kalauz! 4500 forintot kikérnek 272 oldalért!! ez már picit túlzás,nem?



2013. máj. 20. 16:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Kezdjük ott, hogy keménytáblás, védőborítóval, ami már magában is plusz ezer szokott lenni bármelyik kiadónál. Pl. a Könyvmolyképzőnél a puhaborítós könyvek 3000-be, a keményfedelesem pedig 4000-be kerülnek. Plusz az egész színes lesz, tele illusztrációkkal, gondolom egy albumhoz megfelelő fényes papírral. Ha mindezeket nézzük, plusz azt, hogy manapság egy valamirevaló albumot nem lehet 7-8 ezer alatt találni, én úgy gondolom, hogy ez az 5000 ft nagyon tisztességes ár érte.
2013. máj. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%
4500 forinton probélmázol? Igaz, az szjg nem egy nagy mű, de attól még kell fizetni érte.
2013. máj. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%

"nem egy nagy mű"????!!! Az SzJG??? Olvastad te egyáltalán? Leiner Laurának sikerült rávenni kb Magyarország összes tiniét (pár fiút is) hogy elolvassa, ami manapság nem kis szó, nem véletlen áll ilyen sok részből, és nem véletlen szeretik ennyien, hogy ennyi találkozó legyen, és az sem véletlen, hogy szinte az összes kötet díjat kapott! Érdekes, humoros, egyszerű és nagyon sok vslós problémával szembenéz, igenis nagy mű! Csak egy könyvet mondj amit (Magyarországon) többen olvastak volna!

Amúgy pedig én is úgy gondolom hogy nem sok, legfőképp azokért amiket az előző leírt, de hűű, nem tudtam hogy 272 oldal!!! Az nagyon sok, annyira várom már hogy mi lesz benne!

2013. máj. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
Rengeteg könyvet olvastak többen, mint az szjg-t, látszik, te viszont igen műveletlen és olvasatlan lehetsz (meg fiatal és tapasztalatlan is), hogy az szjg-t gondolod az ország legolvasottab művének. Inkább tájékozódj, művelődj, olvass RENDES, SZÍNVONALASABB könyveket, csak aztán támadj. Egyéként igen, olvastam, ezért is mondom, hogy nem egy világmegváltó alkotás.
2013. máj. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! nem tudtam, hogy kemény táblás lesz, és "albumszerű". Úgyhogy belegondolova, megéri az árát. Szjg forever <3 :D
2013. máj. 21. 20:53
 6/14 anonim ***** válasza:
nem,mivel ez egy kemény táblás szines album(!!!) lesz.
2013. máj. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem igazán megéri. Én az szjg-t online olvastam, minden részét, de úgy gondolom hogy a kalaúzt meg fogom venni még akkor is ha online letölthető mert nagyon megéri.
2013. máj. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

[link] Itt Laura leír mindent, és télleg megérii :D Naon jó képek vannak benne, a FB-n raktak fel képet:

[link]

2013. máj. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%
Nos, én nem fogom meg venni, tekintettel arra hogy szeretem az SZJG-t tényleg iszonyú jó könyv, de én tovább léptem van más könyv is a világon, az SZJG óta találtam van 3-4 trilógiát,ami egyszerűen fantasztikus. A Kalauzt a neten olvasom el ha fent lesz ha nem akkor így jártam. Ti is lépjetek tovább, nem kell leragadni egy könyvnél, a 3-as válaszolónak igaza van. :)
2013. máj. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem, ha úgy nézzük, hogy állatira megéri!!!
2013. jún. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!