Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van itt olyan akinek kiadták...

Van itt olyan akinek kiadták a könyvét? Nehéz volt elérni odáig?

Figyelt kérdés

Illusztrált gyerekkönyvel kapcsolatban melyik kiadónak érdemes írni? Alexandrával kapcsolatban valami tapasztalat?

Hogyan történik ez az egész? Hogyan küldjem,digitális,vagy kinyomtatott formában? Netán mindkettő? Úgy esélyesebb? Azt hallottam,hogy nem elég,hogy a mű elnyerje a szereksztő tetszését,befolyás is kell,na meg pénz is...

Ebből mi igaz?

Valakinek van valami tapasztalata?

Előre is köszönök minden hasznos/értelmes választ!



2013. máj. 21. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos gyermekkönyvvel kapcsolatban nem tudok hozzászólni, de az Alexandrához volt szerencsém, bár lehet, hogy csak nekem nem válaszoltak.

Közel két éve küldtem nekik egy kéziratot, kétszer rákérdeztem, mint a kétszer visszaírtak, hogy legyek türelemmel, mert nemleges válasz esetén is jeleznek. Azóta semmi, szóval nekem megvan róluk a véleményem.

Az biztos, hogy nem könnyű, de hátha a te könyved nagyon jó, és megtetszik nekik. Ha nem próbálod meg, sosem derül ki.

Én mindenképp digitális formában küldeném, vagy hívd fel őket, és kérdezd meg, melyiket szeretik jobban.

2013. máj. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Első "komolyabb" könyvemről lenne szó,itt írták már jópáran,hogy szívesen elolvasnák,sőt,akár meg is vennék ha megjelenne. (Szóval részben nekik köszönhetem,hogy rászántam magam,úgyhogy ha bárki olyan olvasná ezt a kérdést,akkor köszönet nekik! :))

Az Alexandránál bepróbálkozok majd,én is úgy vagyok vele,hogy próba szerencse.

Még egyszer köszönöm szépen,természetesen ment a zöld kéz! :)

Ettől függetlenül persze jöhetnek még válaszok!

2013. máj. 21. 20:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A befolyás és pénz kell dolog nem igaz. Tény, hogy ritkán vállalnak be teljesen ismeretlen magyar szerzőket, de ez a kockázat miatt van, hogy a kutya se veszi meg és elbukják a kiadásba ölt pénzt, ami bizony nem kevés. Sokat segíthet (persze csak ha tényleg nagyon jó a kézirat), ha van valami kis "előéleted", publikáltál már, akár csak egy blogon, hiszen így találhatsz pár emberkét, az első "rajongókat", akik melletted állnak és megvennék a könyvedet, ha ezt látja a kiadó, könnyebben rászánja magát. Fizetni csak akkor kell, ha magánkiadás (amit én nem javasolnék, nagyon ritkán éri meg az árát), de kenőpénzzel nem jutsz be sehová. Az Alexandrával és a gyerekkönyvekkel kapcsolatban sajnos nem tudok felvilágosítást adni, nem az én műfajom.
2013. máj. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezzel a témával kapcsolatban semmi tapasztalatom nincs, pusztán csak annyit tudok írni, hogy próbáld meg itt, kérdezz rá náluk:

info@animus.hu

2013. máj. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Majd ha kész lesz,linkelek,termsézetesen negatív,pozitív kiritikát egyaránt fogadok! :)

Illetve először inkább egy újságban próbálom publikáltatni valamelyik versemet mondjuk,az talán segít! :)

2013. máj. 22. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!