Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Meg tudja nekem mondani...

Allen001 kérdése:

Meg tudja nekem mondani valaki, hogy a Tűz és Jég dala könyvsorozat, megvásárolható-e valahol egyedi kiadásban?

Figyelt kérdés
Továbbá azt sem értem, hogy az 5. részt miért adták ki kemény kötésben és kb 1.5-szer akkora méretben mint az előző 4 részt. Eredeti nyelven különféle kiadások jelentek meg. Csak nálunk ilyen fantáziátlanok a kiadók?

2013. máj. 26. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Az első 4 kote is megjelent kemény kötésben. Először az Alexandra kiadta az 1-4-et kemény borítóval, aztán elkezdték kiadni őket puhával is, de új borítótervvel. Viszont mivel az 5. kötet puha és kemény fedelű kiadása egy időben jelent meg, ott megegyezik a borító.

Pl. az első kötet kemény kiadása: [link]

2013. jún. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen ezeket láttam. De gondolom ez még a legelső fordítás lehet. Bár nem tudom miért kell egy könyvet újra és újra átfordítani...ha nem az új bevétel miatt. Mondjuk az új borítóval gondoltam az újabb kiadásokból készült keménykötésre. de akkor ezek szerint nem létezik :)
2013. jún. 23. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!