Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha a Tyrell háznak van a...

Ha a Tyrell háznak van a legnagyobb hadereje Westerosban, miért nem ők pályáznak a trónra?

Figyelt kérdés
2013. máj. 30. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert semmi esélyük? Egyébként hol volt írva, hogy nekik van a legnagyobb haderejük?


Észak maga akkora, mint a másik 6 királyság, azaz aki Észak élén áll, simán pályázhatna a trónra. A Starkok mellé meg még anno a Tullyk is beálltak. (Szóval szerintem az már sokkal több ember, de nem is ez számít.)


A Tyrellek pályáznak a trónra. Egyszem lányuk "lesz" a királynő. Ennél közelebb nem is kerülhetnének, csk úgy, ha lemészárolnák a Lannister és Baratheon gyerekeket. Viszont a Tyrell ház nem kegyetlen.

(Joffot megölik, de azért, mert egy eszelős idióta pszichoőrült.)


Mellesleg ugyanúgy Targaryen párti ház, mint a Martellek. A pletykákat Danyről és a srákányokról + Aegonról mindenki hallotta már. Tehát kivárnak. Ha sokszor fordítanának köpönyeget, elvesztenék a többi ház bizalmát. (ugye 1x már megtették)

2013. máj. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Könyvben még nem járok ott, ahol ők is megjelennek szal nemtom van-e erről szó, de én arra gondoltam,hogy talán ők nem olyan befolyásosak, mint a többi ház és részben ezért sem akarnak háborúzni, hanem inkább a könnyebb utat választják, pl. Margaeryt hozzáadják Renlyhez, aztán Joffreyhoz, aztán Tommenhez.
2013. máj. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1.: a sorozatban is mondták,h nekik van a Lannisterek mellett a legnagyobb seregük. Meg van egy wikia oldal, ami a könyv alapján bővül és ott is azt írják, plussz azt,hogy nekik van az egyik legnagyobb hajóhaduk is.

[link]

2013. máj. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor átsiklottam felette.
2013. máj. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!