Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Micimackó mese könyvbe, mért...

Micimackó mese könyvbe, mért Kovács János van kiírva Micimackó házára?

Figyelt kérdés
Már több könyvben is láttam
2013. jún. 1. 00:00
 1/3 anonim válasza:
Benne van a Micimackó c. mesében.
2013. jún. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az nincs meg. disney könyv klub mesekönyvek pl. micimackó és tigris. én nem szeretem a micimackót ezeket még anyám rendelte nekem mikor kicsi voltam. a micimackósok félre voltak rakva. most az unoka húgomnak szoktam olvasni mert ő szereti. tegnap vettem észre és kb. félóráig ezen röhögtem. azt hittem nyomda hiba,de megnéztem a többi könyvet és azokba is az volt oda írva.
2013. jún. 1. 10:43
 3/3 anonim válasza:
Micimackó lakhelyén a Mr. Sanders (magyar fordításban Kovács János) név szerepel. Mr. Sanders kilétét azóta is csak találgatják, ami biztos, hogy a név nem a mackóra vonatkozik, hanem valószínűleg a kuckó előző lakójának nevét jelzi. Sandersnek hívták egyébként azt a nyomdászt, aki Milne több munkájának nyomtatását is intézte, lehetséges, hogy az ő tiszteletére került a névtábla Micimackó ajtaja fölé.
2013. jún. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!