Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az Ötven árnyalat sorozatban...

Az Ötven árnyalat sorozatban mi a főhős nagy titka pontosan? Azt tudom, hogy kamaszkorában idősebb nő vezette bele az ilyen "játékokba", de pintosan hogy volt ez? És mi történt vele az örökbefogadása előtt?

Figyelt kérdés

2013. jún. 2. 13:45
 1/4 anonim válasza:
100%
a nagy titok az az, hogy szadista. Örökbefogadás előtt meg egy másik családdal élt, pontosan Jack családjával 2 hónapot. :) de szerintem olvasd el, mert megéri :)
2013. jún. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Az első részt olvastam, így a hajlamairól tudok, csak még az nem derült ki, pontosan hogy jutott ide, Mrs Robinsonról volt szó, meg hogy kiskorában szegény volt, csak hogy konkrétan hogyan is volt ez, az a későbbi részekben derül ki, de annyita azért nem tetszett, hogy elolvassak még ezer oldalt, de azért kíváncsi vagyok.
2013. jún. 2. 16:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Még annyi derült ki, hogy azért vonzódik a barna lányokhoz, mert az anyja is az volt és hozzá hasonló lányok tetszenek neki. Mrs R tartotta kordában a lázadó kamaszt, aki sok verekedésbe, balhéba keveredett, de a kapcsolatuk üres, érzelmek nélküli volt. A későbbiekben is ilyen kapcsolatokban lelete örömét.


Az örökbefogadás előtt, amíg a mostani szülei intézték a papírügyeket 2 hónapra nevelőszülőknél volt, ahol Jack is lakott, de Chrisitan semmire nem emlékezett ebből az időből.

2013. jún. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Meg még az derült ki, hogy a vér szerinti anyja egy narkós prosti volt, mellette éhezett Christian, a stricije pedig verte, kínozta kisgyerekként, és cigarettacsikkeket nyomott el a mellkasán. Ezért nem engedte senkinek, hogy megérintsék.
2014. márc. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!