Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Abba belegondoltatok h Cortez...

Abba belegondoltatok h Cortez is meg Arnold is Reni nevét adta a hajójának?

Figyelt kérdés
mert ugye a Lucy in the sky reni neve honfoglalón

2013. jún. 3. 21:38
 1/7 anonim válasza:
30%
Nem mert Cortez írta renit és arnold egy beatles dal címet írt és valahogy cseréltek cortezzel
2013. jún. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Mindketten szerelmesek belé, csak Arnold jobban elrejtette az érzelmeit.:D
2013. jún. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Arnold reni kedvenc beatles dalát irta ami honfoglalón a neve Magyarul ő is renit irta:D
2013. jún. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel mind a ketten szerettek Renit! Elore nem tudtak hogy felolvassak a valaszokat ezert "nyilt meg" Cortez. Szerintem mikor Heller felolvasta "reni"-t Arnold gondolta hogy csakis Cortez irhatta. Es hat Corteznek is jol jott a"Lucy in the sky" hisz rafoghatta a nagyijara.Es ha elore megtudja Reni hogy Cortez az o nevet irta akkor tan hamarabb lehetett volna valami es hat az Arnold "szivta" volna , igy hat "O na! Mert is nem irhattam volna en? Inkabb en mint Cortez. En irtam"
2013. jún. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem inkább az furcsa, hogy Cortez Reninek a könyv elején azt mondta, hogy Lucy in the sky-t írt hajónévnek, a könyv végén pedig azt mondta neki, hogy "rene"-t írt.
2013. aug. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tisztázzuk:

Cortez írta "Reni"

Arnold "Lucy in the sky"

Haller mikor felolvasta "reni" Arnold feltette a kezét h Reni ne tudja meg Cortez szereti,így Corteznek a beatleses maradt amit úgy magyarázott meg h a nagymamája kedvence

Kinga látta h ki mit írt igazából és Reni is megtudta, Reni megkérdezte Cortezt hogy "igaz-e?", és Cortez azt hazudta h azt írta "rene" (ezzel leégetve Renit)

Javítsatok ki ha nem jól mondom....

2014. jan. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 lenyzelda válasza:
nem, mert Cortez irta, es azert mert nem tudta h felolvassak. Mivel a vegere csak C. es Arnold maradt, igy Arnold tudta h C. irta, de mivel szerette Renit es C.-t meg nem, es nem akarta h C.-t valassza Reni helyette ugymond magara vallalta, de igy igazabol hazudott Reninek.
2022. júl. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!