Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Chrestomanci-kronikákból...

Tituska91 kérdése:

A Chrestomanci-kronikákból mennyi könyv jelet meg Magyarországon, és milyen néven?

Figyelt kérdés

Összesen 6 kötet létezik belőle, de magyarul csak 3 találok.

az angol címek szerint:

Charmed Life (Chrestomanci, #1) - Varázslatos élet

The Magicians of Caprona (Chrestomanci, #2)

Witch Week (Chrestomanci, #3) - Vigyázat, boszi van az osztályban!

The Lives of Christopher Chant (Chrestomanci, #4) - Christopher Chant kilenc élete

Conrad's Fate (Chrestomanci, #5)

The Pinhoe Egg (Chrestomanci, #6)


2013. jún. 7. 01:31
 1/2 anonim ***** válasza:

1,3,4 biztos van, a többiről nem tudok, bár tény, hogy még megboldogult gyerekkoromban kerestem, azóta bármi lehet. :D

De jó is, hogy felemlegetted, le is szedem valahonnan angolul a hiányzókat, bár a boszis nagyon béna volt, a másik kettőért oda meg vissza voltam, azt tudom. :) De szerintem nem adta ki senki a másik három kötetet a Harry Potter mánia idején, most meg csak az ilyen Ttwiligh féle ponyvákra van kereslet, úgyhogy nem éri meg kiadni. :(

2013. jún. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ohh :( akkor kénytelen leszek én is angolul felkutatni bár jobban örültem volna ha magyarul is meglenne :D
2013. jún. 20. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!