Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A libri.hu-n, ha könyvrendelés...

A libri.hu-n, ha könyvrendelésnél lejár a 20 nap, nem kell fizetnem?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy könyvet kb 1,5 hónapja előjegyzésben (h majd az üzletben veszem át), de még nem értesítettek. Értesítés után 20 napig kell átvennem. Ha nem veszem át addig, nem kell már fizetni ?
2009. okt. 9. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ilyen van. Nem adnak oda egy könyvet csak úgy! Szerintem be kéne nézned a boltba, hogy mi van... Lehet, hogy csak nem kaptad meg az értesítőt. Én nem vártam volna ennyit a helyedben az értesítőre...
2009. okt. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ŐŐ bocsi, egy kicsit értetlenül fogalmaztam: azt akartam megkérdezni, hogy akkor már hagyhatom úgy a dolgot, ahogy van ? Mármint hogy nem megyek már be érte, mert egy másik webáruházból szeretném megrendelni, ahol már raktáron van. Szal ha onnan rendelem meg, és megyek be érte mondjuk jövő hét szerdán, akkor a libri-től vásárolt példányért már nem akarok bemenni.
2009. okt. 11. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!