Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van valahol ( Budapesten)...

Van valahol ( Budapesten) mangák árusítására specializálódott bolt?

Figyelt kérdés
Mennyiért lehet kapni egy kötetet?

2013. jún. 13. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
A Trillianben, a SakuraZakában illetve az AnimeWorldnél lehet mangát kapni dögivel. Magyarul 2000 körül szoktak lenni, idegen nyelven több, az manga- és nyelvfüggő hogy mennyivel (pl. egy DOGS angolul 4000-5000, míg egy FMA szintén angolul 3000-3500, de eredeti nyelven nyilván mgint csak drágább), de használtan/szépséghibásan olcsóbb (én legutóbb egy FMA-kötetet egy ezressel olcsóbban tudtam megvenni, mert volt benne egy kis nyomda, amit először észre sem vettem). Ha viszont használt megfelel, akkor szerintem ne boltban nézd, ha olcsón szeretnél kijönni, hanem nézz apróhirdetéseket vagy hasonló, úgy egy magyar kötet akár 500ért is elvihető:)
2013. jún. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ajánlom neked ezt:

[link]

Én innen szereztem be egy mangát amit már egy ideje kerestem. Igaz nem konkrétan csak Budapest.

2013. jún. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!