Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik Trónok harca könyvet...

Melyik Trónok harca könyvet olvassam el elösször?

Figyelt kérdés
Van 5 vagy 6 darab(Királyok csatája,Kardok tánca stb..) de nem tudom hogy hol kezdődik a történet,melyikkel kezdjem?
2013. jún. 18. 10:54
 1/5 hollófernyiges ***** válasza:
A Trónok harcával kezdd :) a sorozatot Tűz és Jég dalának hívják, a TH az első kötet.
2013. jún. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A könyvsorozat neve A tűz és jég dala, sorrendben Trónok harca, Királyok csatája, Kardok vihara, Varjak lakomája, Sárkányok tánca plusz lesz még 2. Én az elsővel kezdtem tehát a TH-val, sztem azzal a legjobb. Az HBO sorozat 1. évada az még nagyrészt követi a könyvet, de a 2. évad (Királyok csatája könyv) már eléggé eltér meg persze a 3. is.
2013. jún. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem végülis én is azért szánom rá magam hogy elkezdjem olvasni,mer tény hogy a sorozat nagyon állat,de sokan panaszkodnak hogy több száz oldalt hagynak ki a történetből,de végülis ez ugyan így volt a Gyűrűk Urával is,nameg persze nem bírom kivárni a 4.évadot,és kiváncsi vagyok apróbb részletekre amik a sorozatból kimaradnak.Köszönöm a válaszotokat!(:
2013. jún. 18. 11:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem azért, de a könyvekre rá vannak nyomtatva a számok...
2013. jún. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%

A regény-sorozat címe:

- Tűz és Jég dala - "Song of Ice and Fire"


Eddig megjelent kötetek címei:

1.: Trónok Harca - "A Game of Thrones"

2.: Királyok Csatája - "A Clash of Kings"

3.: Kardok Vihara - "A Storm of Swords"

4.: Varjak Lakomája - "A Feast for Crows"

5.: Sárkányok Tánca - "A Dance With Dragons"


A tervezett kötetek címei:

6.: - "The Winds of Winter"

7.: - "A Dream of Spring"


(Utolsó kettőnek még nem adtak hivatalosan magyar címet).

2013. jún. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!