Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Titeket érdekelne egy SzJG-sze...

Titeket érdekelne egy SzJG-szerű folytatás?

Figyelt kérdés
Persze más címmel,de mégis szólhatna az egyetemi évekről,vagy legalábbis a szereplőkről,kivel mi történt az elmúlt x évben. Ha nem is mostanában,de időben egy pár év múlva klassz lenne,engem nagyon érdekelne.

2013. jún. 19. 19:38
1 2
 1/11 anonim válasza:
én is gondolkodtam már ilyenen, de sztem mivel úgyis külön utakon menne tovább én inkább Cortez naplójára lennék kiváncsi, amit ugyanúgy első óta vezet :D nagyon bírnám
2013. jún. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem igazán az érdekelne, hogy Cortez végső állása mi lesz, hiszen a steward-kodást csak rövidebb időre tervezte be. Meg Ricsi foglalkozása, és hogy milyen gyerekeket hozna össze a hippivel.:D Meg egy osztálytalálkozó, és a suliban az emlékük.
2013. jún. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az lenne tök jó, ha mondjuk Reniék lánya 14 évesen ugyanúgy a Szent Johannába járna, és naplót írna mint Reni :D Mondjuk Cortezék régi osztályából is ott lenne pár embernek a gyereke, mert nem lehet ott mind, hiszen nem egyszerre szülnek :'D én például már írtam egy ilyen fanfictiont, csak még nem fejeztem be :D
2013. jún. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
érdekleni érdekelne, de az már nem lenne az igazi. mindenki szétszéledt, és hiába írná le mondjuk így nagyjából az egyetemi éveket az már nem a szent johanna gimi lenne, nem a megszokott társaság. meg az már erőltetett lenne.
2013. jún. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 k.veronika199 ***** válasza:
Hát szerintem nem lenne jó ha még tovább menne mert egy idő után unalmassá válna jó ez így ahogy van.
2013. jún. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen mindkét oldal igaz. Engem inkább az érdekelne h kivel mi történt..mondjuk egy ilyen 10 éves érettségi találkozó,ami mondjuk egy nyarat is magába foglal,hisz ilyenről úgysem volt szó ugye,mert a suli volt az összefogó kapocs. Kivel mi történt,kik maradtak együtt vagy mentek szét..mert így ugye ránk van bízva ki hogy gondolja tovább,ami jó,de azért akkor is ott van a kíváncsiság. persze h nem lenne ugyanaz,azért mondom h nem a gimi címével jelenne meg,ugyanakkor a találkozó lehetne a suliban és így megint ott a kapocs. Ez így nekem olyan mint a Harry Potter..ott sincs részletes leírás, csak egy 19 év múlva amiből kiderül h együtt vannak és gyerek is van. A többi részlet meg a neten megtalálható,de kb 2-3 mondatban. Ami végül is ilyen tessék-lássék dolog..talán ha a Kalauzban lenne ilyen rész pár oldalban,akkor az is elég lenne. Nekem. :)))
2013. jún. 21. 13:59
 7/11 anonim ***** válasza:
a Kalauzban nincs ilyesmi, mondjuk ez a pár oldal, Reniék gyereke esetleg engem is érdekelne... :)
2013. jún. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tudom h nincs,de szerintem belefért volna.. :)
2013. jún. 21. 21:26
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem engem nem. Ez így egy kerek egész, hogy a Szent Johannába jártak. Mert az arról szólt, hogy a Szent Johannába jártak :-)
2013. jún. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nekem elég lenne ha a rajongók Fanfiction-öket írnának erről a témáról, hogy: x év elteltével! :D Valamiért Laurától nem akarok folytatást, de érdekelne, ki hogy képzelné el!
2013. jún. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!