Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti tudtok este olvasni? Én...

Ti tudtok este olvasni? Én mindig elálmosodom a könyv fölött, hiába érdekes.

Figyelt kérdés

2013. jún. 20. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! ez nálam elég változó,de a legtöbbször este olvasok:) vagy épp éjjel
2013. jún. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha érdekes a könyv, és nem vagyok álmos, akkor a könyv sem fog elálmosítani. Unalmas könyvek meg akár akkor is elálmosít, ha éber vagyok.

De ez embereknél változó, én is ismerek pár embert, akik olvasás után hamar elaludnak.

2013. jún. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megy az olvasás este is, de napközben jobban szeretek.
2013. jún. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha fáradt vagyok, én is bealszom.

De ha nem, akkor volt már, hogy negyed háromig olvastam, mert nem tudtam letenni a könyvet.

2013. jún. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem az jelzi, hogy kezdenek fáradni a szemeim. De például a Harry Potternél ezt egyáltalán nem éreztem, pedig azt éjfélig, 23.00-ig is olvastam. :)
2013. jún. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Volt hogy egész éjszaka olvastam, annyira érdekelt a könyv. Igaz kicsit hunyorogtam már hajnal 4 óra felé, de egyszerűen nem tudtam letenni. Én úgy vagyok vele, hogy ha érdekel a könyv akkor bármikor tudom olvasni, ha viszont nem, akkor lehet délután is, simán bealszom rajta. :)
2013. jún. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!