Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Lesz folytatása a szabadság...

Lesz folytatása a szabadság ötven árnyalatának?

Figyelt kérdés
Elolvastam mind a 3 könyvet és a vége olyan furcsa muszáj folytatnia. Amúgy nem tudtok valami hasonló király könyvet?
2013. jún. 21. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt mondta az írónő, hogy most biztos nem lesz, de nem mondja, hogy soha. Most mást ír. Olyat tudok csak, ami egykönyves: Dublin Street

Nincs benne annyi ágyjelenet, sem perverzió, de jó.

2013. jún. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy lesz. Én is nagyon szerettem a történet, de szerintem már az első két könyv is elég lett volna, nekem már azzal teljes volt a sztori. Én a helyében talán már a harmadikat sem írtam volna meg. (Persze azért azt is elolvastam, de kicsit fura volt :))
2013. jún. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nekem is fura volt..főleg amikor Christian szemszögéből volt az utolsó fél fejezet.. de imádom!! Csak örültem volna, ha teddys jelenetből több lett volna..mert tök cukin mutatták be.. :) Amúgy köszii.. :)
2013. jún. 22. 19:00
 4/7 Napsugarkisasszony14 válasza:
100%

Azt hiszem,ez a trilógia ilyen:

-Sylvia Day:Hozzád kötve

-Sylvia Day:Melléd láncolva

-Sylvia Day:Egymásba fonódva

2013. júl. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
53%

hasonlók nagyon én elkezdtem olvasni és inkábbmondom hogy ugyan az..:) bár még csak az első könyvnél tartok:D

-Sylvia Day:Hozzád kötve

-Sylvia Day:Melléd láncolva

-Sylvia Day:Egymásba fonódva

2013. nov. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ShelbyR5 ***** válasza:

Sziasztok! Nem tudom, érdekelne itt valakit folytatas?egyik barátnőm nagy fejest ugrott es bele vetette magát az írásba, hogy megírja Ana es Christian bonyolult, megis kifinomult életének a folytatását. Eddig csak nekem mutatta meg, mert hatalmas rajongó vagyok:) Elolvastam es azt kell, hogy mondjam hűha! Jövőre szeretné kiadni es en csak biztatom mert rég nem olvastam ilyen jót! (Nevet sajnos nem publikalhatok) van nehány spoilerem belőle! Húha! Hogy mennyi minden történt benne! Össze kell szedni a gondolataimat! Ha valakit érdekelne, nyugodtan szóljon! (Úgymond en vagyok a menedzsere xd) írjatok rám Facebookon; Székely Petra (szőke haj, frufruval)

Remelem felkeltettem az érdeklődést!;)

2014. nov. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Cat1125 válasza:
Julie Kenner - Rabság-trilógia eléggé nevén nevezi a dolgokat. Vannak benne izgalmas részek. Három kötetes, az is, ugyanúgy, mint az Árnyalat-trilógia.
2015. febr. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!