Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol kaphatok kritikát a...

Hol kaphatok kritikát a novelláimra?

Figyelt kérdés

Ide nem szeretném feltenni! Akik eddig olvasták (őszintén megmondom: velem egyidős barátnőim és anyám) csak pozitívumokat mondtak, illetve nem emeltek ki semmi rosszat (anyum azért nem könyvelt el tehetségesnek, azt a barátnők tették :D), de ahogy olvasom az ide feltett "amatőr" regénykezdeményekre érkező kritikákat, engem senki nem nevezne tehetségesnek... Szeretem a kritikákat, de félek, ha a novelláimra (regénykezdeményeimre) érkezne akkor elmenne a kedvem az írástól pedig nagyon szeretem csinálni.

Az elmúlt évben érzem, hogy sokat fejlődtem (köszönhetően a több írásnak és, hogy gyorsan olvasok könyvet).


Amilyen hibákat érzek az írásaimról: Valahogy elkapkodottnak tűnik, hiába próbálom részletezni élesek a váltások. + Sablonos...



#regény #kritika #tehetség?
2013. jún. 24. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Az éles váltásokra azt tudom tanácsolni, hogy foglalkozz sokat a karakterekkel: például elsőre kicsit viccesnek hat, de képzeld el a szereplőidet különböző szituációkban, akár olyanokban is, amelyeket nem írsz bele a történetbe. Így fokozatosan egyre kidolgozottabbak lesznek, és ha majd leülsz írni, érezni fogod, hogy könnyebben ki tudod találni, adott helyzetben mit tesznek vagy mit nem és mi az, ami fontos, és ezért le kell írnod, illetve mit hagyhatsz ki.

Egyébként a Merengő nevű oldalt érdemes megnézni, nagyon nagy olvasótábora van.

2013. jún. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Merengőt én is csak ajánlani tudom, ott elég sok és jó kritika érkezik.

A problémáidon segíthet, amit az első válaszoló leírt, de így látatlanban nehéz megmondani, hogy tényleg ez a baj, és ha igen, mit csinálj. Ha küldesz üzenetet, szívesen segítek.

2013. jún. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Merengő, Imagine.

Vagy csinálj egy blogot, és azt is népszerűsítheted. Oda is biztosan érkeznének kritikák egy idő után.

2013. jún. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!