Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Joss Stirling: Lélektársak-Sky...

Joss Stirling: Lélektársak-Sky? Többi lent!

Figyelt kérdés
Készült ebből a valamilyen könyv-előzetes, vagy valamiféle fanfic? Annyira megragadott, hogy nem bírom abbahagyni a képzelődést és tovább írtam magamban a történetet. Nagyon tetszik, úgyhogy bárkinek tudom ajánlani.
2013. jún. 25. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia. Nem tudom, hogy készült-e fanfic, de itt a második része a könyvnek.

[link]


illetve a 3.rész: [link]

2013. jún. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, tudtam, h van 2. és 3. része, de azért köszi :)
2013. jún. 26. 17:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is totál megszállotja lettem a trilogiának! :D Én is keresgetek egy ideje, de sajna nem találok semmit... :/ Egy olyat viszont igen, hogy Zed szemszögéböl is megiródott a történet, viszont ez könyvben nem jelent meg angolul se, csak virtuálisan lehet hozzáférni, de valószinüleg csak angolul...
2013. nov. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az egész? az nagyonnagyon jóóóóóóó!!
2013. nov. 1. 21:21
 5/8 anonim ***** válasza:
2013. nov. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 katakenguru válasza:
Már mind a hármat olvastam és most nem tudok mit. Nincs másik könyve lefordítva? Úgy volt, hogy a másik három fiú történetét is megírja...
2014. jan. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Idén jelent meg az írónak új könyve most olvasom és nagyon jó :D A címe: Storm és Stone
2014. dec. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia! Én is nagyon szerettem ezt a sorozatot, de sajnos nagyon kevés fanfiction-t találtam hozzá ☹️

De azok közül amit találtam mindenképp ez a kedvencem: [link]

2018. aug. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!