Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » SZJG olvasók! Nektek is volt...

SZJG olvasók! Nektek is volt olyan érzésetek a könyv olvasása közben, hogy nagyon ott akarsz lenni a Szent Johanna Gimiben, és találkozni Cortezzel, Reni helyébe lenni meg ilyesmi. De mivel ez nem történhet meg, rossz a kedved?

Figyelt kérdés

2013. jún. 25. 23:06
1 2
 1/17 anonim válasza:

Hogy őszintén megmondjam, nekem a könyv nem lett a kedvencem. Amikor nagy tinikönyv-rajongó voltam, akkor olvastam, de már abban az időben is túl egyszerűnek tartottam, az első könyveket konkrétan untam. De aztán a 3. könyvnél talán izgalmasabbá vált, de annál is sokszor unatkoztam. Bár nem tagadom, sokszor volt hogy sírtam a részeknél, vagy hangosan nevettem...

Na de a kérdés lényege... Én sosem gondoltam arra, hogy lennék Reni helyében. Nekem Cortez sem lett álmaim szerelme, nem tetszik a stílusa, hogy olyan szeszélyes néha... Viszont abba belegondoltam egyszer, milyen rossz, hogy nem is léteznek, főleg Virág és Kinga miatt voltam szomorú. :(

2013. jún. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én éreztem ilyet de nem volt rossz kedvem :)).
2013. jún. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Néha szívesen beléptem volna a sztoriba, hogy leordítsam a fejüket a sok bénázásért. Vagy az elején megmondani Reninek, hogy ne nyűglődjön már azon, hogy nem jelölték be, hanem jelöljön akkor ő!
2013. jún. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan érzésem hogy szívresen lennék Reni helyében, de attól még nem lettem szomorú hogy ez nem történhet meg, azért a valós élet sem olyan rossz :)
2013. jún. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 eb07 ***** válasza:
77%
Eleinte én is a könyben szerettem volna "élni", de azóta rájöttem, ha nyitott szemmel járok könyebben megtalálhatom a nekem szánt Cortezt:)
2013. jún. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%
Húú, nekem is volt ilyen, bár rossz kedvem nem lett utána. :) De sokkal inkább bánom azt, hogy ezek a karakterek nem léteznek. Szívesen barátkoznék velük. Meg ahogy előttem is írták: a valóság is nagyon jó! Megvannak a saját bolondos barátaim. :)
2013. jún. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Én rengetegszer vagyok így.. Szerencsére, hiszen aki nem olvasta, az nem érezheti ezt az érzést. :) Ráadásul miután olvasok belőle, addig órákig tudok róla gondolkozni. :D
2013. jún. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én érezem, de nem voltam szomorú, mert nagyon olyan volt, mintha én is ott lennék. Mikor felvettem a könyvet, és foytattam, olyan érzésem volt, mintha egy láthatatlan átjárón mentem volna át az SzJG-be. Mintha én is lott lettem volna a pénteki bandázásokban... A bálokon stb...
2013. jún. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Réka SZJ ***** válasza:
Kinek nem????:)
2013. jún. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem, mert én tudom milyen egy gimis élete, és azt is tudom, hogy az ami a könyvben le van írva, eléggé messze áll a való elettől. Természetesen ez nem ok arra, hogy ne akarjon valaki oda járni, de én nem akarok. Reni helyében sem lennék, nem szeretnék egy papírfigurával járni (Cortez), sírós, picsogós, életképtelen kis csajnak lenni. Nem akarok ilyen egyszerű barátokat (akiknek össz-visz 2-3 tulajdonságúk van).

Hidd el a gimi sokkal izgalmasabb, mint a könyvben, bár még nem olvastam végig a regényt, és nem is jártam végig a gimit se, de ebben tuti biztos vagyok.

15l

u.i.: Más könyveknél, sorozatoknál, filmeknél velem is volt ilyen. Nyugi, olvass mást is, keress ilyen és ennél jobb könyveket, hidd el várád még az szjg után is könyv. ;D

2013. jún. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!