Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olyan könyvet/könyveket...

Olyan könyvet/könyveket keresek, amelyek Oroszország történetéről szólnak. Ókortól napjainkig. Tudtok ilyen könyveket?

Figyelt kérdés
2013. jún. 27. 10:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Dokumentum jellegű vagy szépirodalmi könyvet keresel?
2013. jún. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Dokumentum jellegűt.
2013. jún. 27. 12:23
 3/13 anonim ***** válasza:
2013. jún. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Ezt esetleg olvastad is,vagy csak találtad? Tolsztoj műveit kezdtem el olvasni(Anna Karenina,Háború és béke),és nagyon megszerettem,valamint elkezdtem érdeklődni Oroszország története iránt.Most érettségiztem,de sajnos a történelem könyvekben nem esik sok szó Oroszországról.
2013. jún. 27. 13:10
 5/13 anonim ***** válasza:

Az egyik ismerősöm vette meg magának én csak belelapoztam.


Tolsztojt én is nagyon szeretem, tetszik a stílusa és az is, hogy nagyon jól bemutatja az adott kor társadalmi viszonyait.

2013. jún. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Értem.Egyébként igen,Tolsztoj remekül értette a dolgát,nem hiába világirodalmi szerző.
2013. jún. 28. 10:25
 7/13 anonim ***** válasza:
Valóban. Én azt sajnálom, hogy nagyon sokan megijednek a nevétől, meg a könyvei terjedelmétől, pedig izgalmas és érdekes történeteket ír. A háború és béke történetileg nem sokkal nehezebb mű, mint például Az elfújta a szél, Titánok harca vagy más népszerű, sikerlistás könyv, mégis nagyon kevesen állnak neki elolvasni csak azért mert valahogy az van a köztudatban, hogy az orosz írók művei unalmasak, eseménytelenek és nehezen emészthetőek.
2013. jún. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
*Titánok bukása - Ken Follettől - bocsánat elírtam!
2013. jún. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

A keresőprogramok a legjobb barátok! Nekem a Google. Ha oda beírod a keresőszavaidat nagyon sok találatot fogsz kapni.

Az a fontos, hogy úgy állítsd be:

Speciális keresés. Minden szó benne legyen. Teszem fel így:

Oroszország története ókortól napjainkig.

Kipróbáltam, nagyon sok Oroszországgal kapcsolatos oldal jött fel és akkor csak a magyar oldalakat néztem meg.

2013. jún. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Valóban,ismerem,és használni is szoktam a keresőket.Ez esetben is használtam,és mint említetted,sok könyvet kiadott.A kérdést azért tettem fel,mert arra számítottam,hogy olyan fog írni,aki már olvasott ilyen könyvet.Bár ez az én hibám,mivel nem írtam bele a kérdésbe.Elnézést.
2013. jún. 29. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!