Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írok egy regényt. És elbizonyt...

Írok egy regényt. És elbizonytalanodtam. Csak engem érdekel a történet? Van-e egyáltalán értelme?

Figyelt kérdés

Töténet:2 lány testvér múltjával indul az egész.Léna,és Daisy.Daisy 3 évvel ezzelőtt leszúrta Zoey Morgan-t.Léna is benne volt az ügybe aki elég vissza húzódóvá válik a történtek után. elköltöznek a városból.3 év után vissza térnek a városba,és a régi házba.Elkezdődik az iskola.Léna beleszeret egy fiúba.Akinek Zayn a neve.Elkezdenek járni.De Daisy is megismerkedik egy pasival.Dylannel,Dylan cinkosa lesz a lánynak.Daisy bosszút forral a tesója ellen.Mert elvedte a fiúját ,és állítólag megölte.De Léna nem ölte meg a fiút,és nem vedte el.Csak a fiú mászott rá Lénára,és lett öngyilkos.De Daisy mindent félre értedt.Dylan meggyilkolja Zayn tesóját.mert túl sokat tudodt.Aztán jönnek a fenyegetőzések a Ramsway tesóknál.és meggyilkolják Haloweenkor Léna barátnőjét.A Morgan testvérek fenyegetőzni kezdenek.aszt sejtik ők teték.Aztán apja új lakótársakat hoz.Roxy-t ,és terezát.valaki elrabolja Lénát.Léna,és Daisy rá jön hogy tereza valójában Zoey.Zoey visszatért hogy bosszút álljon rajtuk.


ne szidjatok a helyesírás miadt.Tudom van egy pár hibám.De az a kérdés milyen?Érdekel valakit?



2013. jún. 28. 21:14
 1/6 anonim válasza:
Szerintem elég jó ez a történet bár nekem kicsit zagyva. Úgy érthetőbb lenne ha valakit a sulibol megoltek veletlenul es a felenk lany beleszeret ahba a fiuba aki kiaraja nyomozni hogy ki volt a tettes es a gonoszabbik testver az mindenfelevel zsarolja a kissebiket majd a konyv vegen (mikor a fiu es a lany nagyon szeretik egymast) a lany meghal de amugy az otlet nagyon tetszik:)
2013. jún. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam daisy a kiseb,és dylan és lena kozot lesz szerelmi száll. lena mindig zaynt szereti,csak tulsokat ittak dylannel.
2013. jún. 29. 09:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha adhatok egy tanácsot, ne azzal foglalkozz, hogy mások mit gondolnak. Mindig érdemes írni, ha téged szórakoztat. Elsősorban neked kell a magadénak érezned a történetet és a szereplőket, mert csak úgy lehet jót alkotni.

Az már csak hab a tortán, ha másoknak is tetszik :)


A kérdésre válaszolva: jól megírva érdekes lehet, de tényleg foglalkozz a helyesírással, mert addig nehezen fogja bárki is élvezni amíg "vette" helyett azt írod, hogy "vedte".

2013. jún. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezek alapján nem tudom, mennyi az eredetiség benne, pusztán az, hogy a Léna, é-vel van a többi név meg angol. Ne foglalkozz vele tényleg, mások mit mondanak, de készülj fel egy objektív véleményre is. Nekem személy szerint nem tetszik az alaptörténet.
2013. jún. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nekem tetszik...de ha kevésbé drámai neveket használnál érteném a történetet és tudnám követni az eseményeket...egyébként nagyon jó. gartulálok.
2013. júl. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)Akkor úgy látom tovább írhatom...Most már van önbizalmam köszönöm minden pozitív válaszólónak!
2013. júl. 14. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!