Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol lett öngyilkos Kálmi,...

Hol lett öngyilkos Kálmi, Szepesi Nikolett első szerelme, akiről "Én, a szexmániás" c. könyvében beszél?

Figyelt kérdés
Igazán felkeltette az érdeklődésemet az eset, a szerző (Szepesi) csak annyit tesz közzé, hogy egy tízemeletes panelház tetejéről vetette magát a mélybe, Kőbányán. Tudtommal a Liget tér környékén (Kőrösi Cs. S. út) vannak ilyen típusú házak. Esetleg valaki, aki arra fele lakik, ahol ez történt nem emlékszik erre az esetre? Feltehetőleg 2004 körül történt.

2013. jún. 29. 20:30
 1/8 anonim válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok...a gugliban nem találtam semmit.
2013. júl. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de nekem rémlik is valami a 2000-es évekből, hogy ott valaki leugrott és minden tiszta vér volt....beszélték a kőbányaiak is
2013. júl. 1. 18:16
 3/8 anonim válasza:

Lehetséges, de furcsa hogy a net nem ad ki semmit :/

De szerintem nagyon durva hogy egy "ilyen" csaj miatt lett öngyi...

2013. júl. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ugyan, ne higgyetek el mindent föltétel nélkül egy pénzéhes qrvának. Én nem hiszem, hogy miatta lett volna öngyilkos.

Tízemeletes panelből amúgy rengeteg van Kőbányán, pl. a 85-ös busz vonalának a végén + Kőbánya-Alsónál is.

2013. júl. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nem feltétlen hiszek el mindent ebből a könyvből...hisz nagyon sok résznek elég kamu szaga van...csak kíváncsiak vagyunk/voltunk erre :) Sőt, én be sem fejeztem a könyvet...annyira szánalmas hogy a 135. oldalon abba is hagytam...
2013. júl. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de már csak nem annyira romlott és rossz, hogy ilyet, mint az öngyilkosság kitaláljon és vicceljen vele... én befejeztem a könyvet, de szerintem nem maradtál le semmiről... ugyanarról szólt a vége is, mint az eleje, meg az egész könyv
2013. júl. 5. 20:39
 7/8 anonim válasza:
Én is így voltam vele. Végig sem olvastam. Undorító hazudós k... Én egyszerűen el sem tudom képzelni, hogy ez hogy bír tükörbe nézni. Hogyan, hogy nem köpi magát képen. Huh de undorító gusztustalan egy lény ez...
2013. szept. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Mennyi irigy ember van, mivel ők tized annyi férfit sem kaphattak meg mint a Niki.

Egyébként a valós életben feltehetően jóval több hapsival volt aktusa, nyilván csak párat írt le, azokat akik ismertek voltak.

Egyébként mennyivel jobb mikor egy picit is átlag feletti nő már a pénze meg a luxusra megy.

Hajjj de szép az, milyen erkölcsös.

2023. nov. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!