Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha Cortez szemszögéből és...

Ha Cortez szemszögéből és íródna könyv. Ti hogyan képzelitek el Cortez szemszögét?

Figyelt kérdés
Mit érzett?mire gondolt?

2013. jún. 30. 18:57
1 2
 1/11 Hannicsek válasza:
89%
Szerintem leirná, hogy neki is első pillanattól kezdve tetszett Reni és azonkivül ugyanazokat a dolgokat, csak nem olyan drámaian.Vagy azt, hogy őt mennyire zavarta a népszerűsége.
2013. jún. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 hooligirl98 ***** válasza:
92%
Te eltudnád képzelni Cortezről, hogy naplót ír?
2013. júl. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

2.-nak igaza van. C tuti nem írna naplót., meg ha írna is, unalmas lenne ugyanazokat a jeleneteket végigolvasni, nem?

alternatíva: a Kalauzba 1-2 jelenetet beletehettek volna az ő szemszögéből. De ennél több tényleg nem kell.

2013. aug. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Sztem se írna naplót Cortez de am ha mégis akk nem nagyon tudna mit írni.Filmeket néz, zenét hallgat, és kólát iszik ezen kívül nem sok (ezt most nem ellene van én bírom :D)az érzéseiről meg tuti nem írna mert arról senkinek nem beszél úgyhogy nem hiszem hogy pont a naplójába írná bele :D De December 20-a azért érdekelne meg szept 8 meeeg (nem tom mikor van) a haloween buli amikor összeveszik renivel
2013. aug. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Elegem van mindenből, mindenkiből, de főleg Reniből, mert annyira szeretm, de ezt véletlenül se mutatom ki...

:DDD

2013. aug. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Let the sunshine in válasza:
Én se tudnám elképzelni, hogy C naplót írjon, de ha lenne egy olyan "iromány" ami E/1.-ben leírja Cortez érzéseit azt elolvasnám..
2014. szept. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

[link]



cortez szemszöge szept.8.

2015. jan. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez nem szept. 8.,hanem dec. 20.... Mindegy, az is egy fontos dátum :)))
2015. febr. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
azt akartam, elírtam! Bocsi:)
2015. márc. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ahhoz, hogy Cortez szemszögéből olvassunk nem feltétlenül kell, hogy naplót írjon. Ha egy könyv leírja a gondolatait, az is az ő szemszögéből van.
2017. jún. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!