Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok még ajánlani ilyen...

Tudtok még ajánlani ilyen könyveket?

Figyelt kérdés

Imádom a vöröspöttyösöket,és ezen könyvekhez hasonlókat szeretnék kérni

Perfect Chemistry

Rules of Attraction

Szjg

Rubinvörös

Zafírkék

Smaragdzöld


Anna és a francia csók

Gyönyörű sorscsapás (beutiful disaster)

ezt az utolsó kettőt most olvasta,vagy inkább befaltam az utóbbi hétben és még mindig extázisban vagyok tőlük...ezekhez hasonlóakat szeretnék olvasni még..MÉG MÉG :D az Obszidiánt szeretném még elolvasni de nem lehet letölteni....


2013. jún. 30. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Lúzerek és bálkirálynők
2013. jún. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Marie Lu: Legenda (most olvastam, és nekem nagyon tetszett)

Richelle Mead: Vámpírakadémia sorozat (ez agave kiadó, de a kedvenc könyvem. tele van tiltott szerelemmel, csatákkal, és izgalmakkal. mindenki azt mondja, hogy vámpírosat nem olvas, de ebben észre vehetetlen, hogy azok. én se szeretem a vámpírokat)

Benina: Boszorka fénye és még 2 része van (egy boszorka lányról szól, aki az utolsó Tiszták közül van. nagyon kell rájuk vigyázni, mert vadásszák őket. meghal a mentora és egy másik (ultra dögös) pasi veszi át a helyét. nagyon romantkus a történet)

mentsük meg Júliát (egy színész lányról szól, aki Júliát játssza egy nagy hírű családban, akik mindig is színészek voltak. nem szereti csinálni és hirtelen átjut a valós sztoriba egy filmsztárral, aki meg a rómeót játssza. izgi ez is)

Spirit Bliss: Árnyvilág (egy nagyon híres színész fiúról szól, aki belezúg egy lányba aki meg nincs oda mint egy rajongó. aztán ebből következnek a bonyodalmak)

2013. jún. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Helena Silence: Enigma

Tammara Webber: Easy – Egyszeregy

Jennifer E. Smith: Vajon létezik szerelem első látásra?

Becca Fitzpatrick: Csitt, csitt

Sarah Dessen: Altatódal

Ally Carter: Ha megtudnád, hogy szeretlek, meg kellene öljelek

Suzanne Selfors: Mentsük meg Júliát!

Cat Patrick: Forgotten

Egyetértek Cassandra Clare: Csontváros

2013. jún. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
B.M.Grapes jóslatok hálójában
2013. júl. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!