Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet ajánlotok...

Milyen könyvet ajánlotok nyárra? 15/L

Figyelt kérdés
szeretem a fantasy könyveket a tini könyveket és a vicces könyveket csak az lenne a lényeg h végig pörögjön és ne legyen unalmas!!:)
2013. júl. 1. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Ajánlanám Sven Hassel könyveit, amik ugyan háborús, történelmi könyvek, én inkább a vicces kategóriába sorolnám őket, és végig nagyon pörög a történet. Ha fontos a történet gyors pörgése és a humor akkor leginkább a Menetjegy a pokolba címűt és a Pokoljárás címűt ajánlanám, de a Bajtársak és a fagyhalál is jók, sőt, igazából az Eltörölni Párizst! is, a Lánctalpak, a Kivégzőosztag is. Jajj, és a Monte Cassino is nagyon-nagyon vicces!!!!! Ezek nagyon nem unalmasak, az tuti ;) Jó olvasást! 14/L
2013. júl. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 cirmitanyagarfild ***** válasza:
fayri oak
2013. júl. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :)ez nagy segítség volt:)
2013. júl. 1. 19:01
 4/9 anonim válasza:
chirstopher moore csak egy harapás .....és társai én nagyot nevettem rajta és még szépen fogalmazok
2013. júl. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2013. júl. 1. 19:04
 6/9 anonim ***** válasza:

Christopher Moore - Biff evangéliuma


A legviccesebb könyv amit valaha olvastam :D végig sírtam a röhögéstől, illetve Vavyan Fable - Szennyből az angyal.

2013. júl. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
mindenképp elolvasom köszi:)
2013. júl. 1. 21:11
 8/9 anonim ***** válasza:
A Szent Johanna Gimihez mit szólsz?Elég népszerű ez a Leiner Laura könyv.
2013. aug. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már olvastam mind a 8-at és nagyon tetszett de köszönöm:)
2013. aug. 26. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!