Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Fekete Tőr Testvériség rajongó...

Fekete Tőr Testvériség rajongók, érdekelne a könyv megfilmesítése?

Figyelt kérdés

Én nagyon kíváncsi lennék, hogyan filmesítenék meg a könyvsorozatot. Sokat gondolkoztam rajta, hogy a szerepekre melyik színészeket kérnék fel.

Érdekelne a Ti véleményetek. Ha nem is minden szereplőhöz, de párhoz (esetleg a kedvencekhez) linkelnétek képeket színészekről, hogy kiket tudnátok elképzelni abban a szerepben? :)


2013. júl. 2. 11:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is ezen gondolkodtam, bár nekem szerintem egy színésszel sem lehetne beazonosítani őket, mert amúgy is mindenkinek más a fantáziája, hogy hogyan képzeli el őket, én például tipikusan olyan vagyok, hogy Phury-t sem hosszú hajjal képzelem el nem tudom miért... Illetve sok szereplőt másként formálok meg agyban, mint amilyennek valószínűleg elképzelte őket az író.

De ha filmet csinálnának belőle, annak nagyon örülnék és szerintem sokan meg i néznék , mert kivételes egy könyvsorozat. :)

2013. júl. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, szerintem is a szereplőkkel baj lenne. Hiába van ott a részletes leírás, bemutatás, mindenki fejében máshogy jelennek meg a karakterek.

De ettől eltekintve én nagyon örülnék neki ha megfilmesítenék :)

2013. júl. 22. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!