Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Metro 2034 könyv vége, hogy...

Metro 2034 könyv vége, hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Elolvastam a könyvet és a végét nem értem teljesen.

Tudom, hogy direkt így írta de akkor is.

Először is Artyom és Leonyid meghalt ? És Szása (remélem hogy csak eltünt és a Smaragdvárosban van) is ? Tulszkaját most 2 csapat ostromolta ? És végre Hunter a jóbbik fele felé engedett ? Mondjuk ennek nagyon örülök, hogy Hunter megint magára talált


2013. júl. 3. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy szar könyv miért olvastad el ?
2013. júl. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Nekem is zavaros volt de úgy vettem ki, hogy Artyom volt az a katona akit a telefonfülkénél lőttek le, Leonyidot hasba lőtték amikor a fertőzötteknek játszott a fuvolán,és Szása eltűnt. Tulszkaját tényleg 2 csapat ostromolta a Szevasztopolszkajaiak és Hunterék. Hunternek valószínűleg akkor kerekedik felül a jobbik fele amikor Tulszkaját elönti a víz és Szása ottmarad, és ekkor ébred rá , hogy Szása kell neki, hogy még képes szeretni és így kerekedik felül a jobbik énje.(Szerintem)
2013. júl. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Viszont Artyom nem igazán lehet mert decemberben jön ki a Metro 2035 (ez lesz majd a Metro Last Light könyv) és akkor a 2034 folytatása nem lehet mert a Last Light-ban lesz családi meg minden. Tehát én inkább tenném a 33 és a 34 közé ezt az új könyvet. Kissé érdekes lesz ez.
2013. júl. 28. 22:49
 4/4 anonim válasza:

Üdv!

A Metró 2034 könyvben nem arról az Atyomról ír Gluhovsky aki a 33-ban szerepelt!

Két külön emberől van szó és csak Artyomnak hívják tehát a 33ból említett artyomról Melnyik megemlékezésén kívül egy szó sem esik a 33-ban lévő Artyomról.

Vele majd a 2035ben fogunk találkozni ami sajnos Gluhovsky utolsó könyve lesz a metróról.

Amit mégjobban sajnálok,hogy nekem személy szerint a 34 nem tetszett annyira mind az egy(de azért tetszett) és ezáltal azt várom,hogy a befejezés sem lesz olyan jó mivel az első résznek az alapjait már 20 éves kora előtt le fektette és az alapján írta meg a sorozatot,és most körülbelül 34-35 éves lehet szóval már nem várok el tőle túl sokat mert mostanában úgy tűnik más vizeken evezik főleg,hogy gyermeke is született. De hát én ilyen vagyok.( A legrosszabbat várom és a legjobban reménykedem.) Üdv

Egy válaszoló.

2015. jan. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!