Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írnátok fine selection könyvek...

Írnátok fine selection könyveket, amiket már ti is olvastatok és tetszett is? /vörös pöttyös/

Figyelt kérdés
Én már olvastam a Twilightot sorozatot, Jóslatok hálójában, A tigris átka, Lúzerek és bálkirálynok.
2013. júl. 5. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Vámpírcsókok

Csontváros(Végzet Ereklyéi sorozat 1.része)

Evernight - sorozat

Bree Tanner rövid második élete(ez az Eclipse-hez van.)

2013. júl. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csitt,csitt :)
2013. júl. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tökéletes kémia

A vonzás szabályai

Wings

2013. júl. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vöröspöttyös, amit olvastam és tetszett:


Végzet ereklyéi sorozat (plusz a Pokoli szerkezetek még hozzá), Időtlen szerelem trilógia, Sötét erők trilógia, Tökéletes kémia és folytatása (a harmadik rész most ősszel jön), Beastly, Legenda és folytatása, Hollófiúk, A napszemű Pippa Kenn, Anna és a francia csók, Obszidián


De mivel rengeteg fantasztikus könyv van a vöröspöttyösökön kívül is, ajánlok még párat, amiket nagyon szerettem =)


Éhezők viadala, Battle Royale, A burok (Stephenie Meyer másik könyve), Eleven testek, Vámpírakadémia, Mielőtt elmegyek, Tiszták, Ha megtudnád, hogy szeretlek, meg kellene öljelek, Tündérvilág sorozat, A beavatott, Jégviráglányok, Matched, Delírium, Vérbe öltözött Anna, Partials, Cinder, Gyönyörű sorscsapás, Archívum, Gyökértelen, Slide


Remélem, segítettem =)

2013. júl. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek.. kedves utolsó jól hangzanak a konyvek, neked kulon koszonom.. a burkot már olvastam.. tényleg jó kony :))
2013. júl. 7. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!