Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » SZJG! Kimásolnátok azokat a...

SZJG! Kimásolnátok azokat a részeket, amelyek arra utalnak, hogy Cortez és Viki lefeküdtek?

Figyelt kérdés

Azt is írjátok már meg, hogy melyik részben volt és hanyadik oldalon!

A válaszokta előre is köszi! :)


2013. júl. 6. 21:47
 1/10 anonim válasza:
78%
A 7. Kötetben volt, a vége felé.. Ha megtalálom írok oldalszámot..:)
2013. júl. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%

Hetedik kötetben. Ott arra felé, ahol írja azt is, hogy: "Cortez pedig megint mellém ült. Én odébb csusszantam, ő meg megint mellém. Végül, mikor már megint odébb akartam menni, akkor nem volt tovább a kanapé, én meg leestem...

- Mi bajod? - nézett a szemembe Cortez." Vmi ilyesmi, nem szórul szóra, de ez a lényege. :)

2013. júl. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Reni említi meg, hogy szerinte biztos többször aludt nála, de valódi jelek nincsenek.
2013. júl. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem csak abból következtetett, hogy reggelente sokat volt a társaságukkal a lépcsőnél
2013. júl. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Reni szó szerint ezt mondja: "nem vagyok hülye,tudom,hogy Viki többször is nála aludt" és ezt reni akkor mondja,mikor szóbakerül,h lefeküdne a Cortezzel.
2013. júl. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindőtöknek a válaszokat!
2013. júl. 24. 16:34
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer (már nem emlékszem mért) Ren átmegy C-hez és ott van náluk a Viki
2013. aug. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rá konkrét utalás.
2013. dec. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem derül ki hogy lefeküdtek-e!!!!

Azt csak reni hiszi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2014. jan. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen hiszem, hogy egy 17-18 éves sráchoz ha átjárogat a barátnője, csak üldögélnek a TV előtt, és még csak orális szex sincs, nemhogy szex... (elnézést a fiatalabb tizenévesektől) Vikit ugyebár úgy ismertük meg, hogy vagányabb, erőteljesebb, bevállalósabb csaj. (+ azért 17 évesen ki a p*cs*mnek nincs hormon-vihara és szex utáni kíváncsisága, vágya?...:D) Reninél még tán hihető is hogy hónapokat, éveket vár a szexszel... De könyörgöm, Viki azért átjárkált Cortezhez. Valószínűleg (mint minden átlagos tizenéves lány), szeretett volna szexelni. El tudjátok képzelni egy nagykorúsága küszöbén álló srácról, hogy azt mondja egy (az írónő által vizualizált) szép, dögös, punk lánynak hogy "Ne haragudj, nem érek hozzád, várok Renire, akár éveket, addig önmegtartóztatok!"? :D Főleg, hogy akkor még úgy nézett ki, Renivel nem lesz semmi...
2016. febr. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!