Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » SZJGereK! Mikor született...

SZJGereK! Mikor született Cortez, Ricsi, Virág és Reni?

Figyelt kérdés

Év, hónap, nap is érdekelne!

Valamint, hogy hogy hívják Reni és Cortez szüleit?

Cortez a mamájával él, ugye?

Előre is köszönöm!



2013. júl. 8. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom, aki olvasta a Szent Johanna Gimi Kalauzt tud majd válaszolni a kérdéseidre, felteszem, nekik is szól. Én csak a regényeket olvastam, ott Cortez a nagyszüleinél lakott. :-)
2013. júl. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy segítettél :)

Annak szól, aki akár 1 kérdésre is tudja a választ (ahogy te).

Köszönöm még 1x

2013. júl. 8. 18:48
 3/5 hooligirl98 ***** válasza:
69%

Hát születési évet ha az első kötet szerint visszaszámoljuk akkor(A Kalauzban nincs benne születési idő):

-Cortez: 1995. Március 3

-Ricsi: 1995. Február 14

-Virág: 1996. Május 10

-Reni: 1996. Április 9


Cortez szüleinek a nevét nem tudjuk meg, Renié: Apukája: Rentai Róbert, anyukája: Rentai Klára


És igen, Cortez a nagyszüleivel él..:)

Remélem tudtam segíteni..:)

2013. júl. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az évszámok tuti nem jók, mivel az első könyvben hétfőn van szept. 1. Ami igaz volt az alábbi évekre: 2003, 2008, 2014, meg még mások, de ezek a legvalószínűbbek. A későbbi dátumok alapján pontosan meghatározhatóbb lenne, bár szvsz ennyire nem pontos, hiszen kitalált történet, ezért is kezdődött hétfőn a suli, szökőnapra pl. nem emlékszem belőle.
2013. júl. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget nagyon! :D

Mindenkinek!

2013. júl. 9. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!