Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Jártas itt valaki az online...

Jártas itt valaki az online könyvrendelésben?

Figyelt kérdés

[link] szeretnék egy könyvet megrendelni. A bankkártyához beírom a kért adatokat és NEM FOGADJA EL. Azt a sablon hibaszöveget kapom, hogy " The card you have provided has been declined by provider, please check your details or try another. Please check your CVV number, expiry date, card number, card type and issue number."

OTP-s Maestro kártyáról van szó, biztosan érvényes 2014 szeptemberéig, a CVV számot szerintem nem rontottam el...

a kártyaszámot is jól írtam be.. tehát nem értem, hol a hiba ??? Mi az az issue number ?

[link]

Itt azt írják, hogy "MasterCard Electronic és Maestro típusú bankkártyákkal nem végezhető internetes tranzakció. "

AKKOR HOGY RENDELHETEM MEG A KÖNYVET ? sehogy ?



2013. júl. 8. 21:43
 1/2 A kérdező kommentje:
Elfogadta végre ma a kártyát, ugyanis már a kártyaszám beírásakor levon pénzt és tegnap nem volt rajta pénz... ma igen, ellenben ma nem engedte megrendelni a könyvet !!! Ugyanaz a sablon szöveget adja meg, mint tegnap...
2013. júl. 9. 12:01
 2/2 anonim ***** válasza:
A kártyád nem alkalmas internetes vásárlásra. Dombornyomott MasterCard? Ha nincs ilyen, nem tudsz vásárolni. Vagy szerezz be ilyet (egyes csomagokhoz ilyen jár, vagy kérhető, van, ahol Maestro mellé adnak online kártyát), vagy kérj meg valakit, akinek van, hogy használhasd. Mást sajnos nem fogadnak el. Esetleg PayPal-on keresztül, de azt én sem ismerem.
2013. júl. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!