Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Sokan miért sírtatok az SzJG...

Sokan miért sírtatok az SzJG 8/2? Mi történt?

Figyelt kérdés

2013. júl. 20. 00:12
1 2
 1/18 vörös98 ***** válasza:
83%
igazából semmi csak véget ért a gimi, sokan azért, mert átérezték, mert már átélték, vagy csak egyszerűen szomorúak voltak.
2013. júl. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 hooligirl98 ***** válasza:
72%
Hát ha ez most leírnánk az eléggé rossz lenne szerintem..:)) Olvasd el és megtudod:::::)
2013. júl. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%

semmi nem történt, csak véget ért a könyv (a gimi nem, a Szent Johanna megy tovább, ezért a könyv címe az Örökké)

szóval nincs amin sírni

2013. júl. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
Mert véget ért egy remek könyv, és a tudat, hogy nincs több része, nincs több Muhahaha, nincs több okidoki, nincs több ramones (azt hiszem így kell írni) póló.
2013. júl. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%
Én pl nem sírtam. De akitől megkérdeztem, mert róla tudom, hogy igen... Ő se tudta a választ. Szval a vége kivételesen rossz lett szerintem, ő se látta értelmét, azon kívül, hogy vége a sorozatnak, miért kellene sírni rajta.
2013. júl. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
61%
Mert a vége a legszebb.Valahogy így van: Egy biztos,jövő héten becsengetnek a Szent Johannába és Mádai a Janee d'Arce szobor mellet állva fogja figyelni a gyerekeket.Talán belép a suliba egy nagymenő deszkás srác,egy könyvmoly,egy dirigáns lány,netán egy csendes fiú. A többire nem emlékszem :D
2013. júl. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Azért mert szép volt a befejezése és én őszintés NEM ÉRTEM,miért mondják azt mások,hogy a vége rossz volt,merthogy unalmas(?) .Szerintem nem.És leiner laura meg is írta,hogy ő nem akart túlcsavart szálakat...Szerintem ez így volt jó,miért mit vártatok?Hogy ömlengeni fog?Ugyan már.
2013. júl. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Utolsó, te biztos valami fan lehetsz. Nem, nem csavaros, ömlengőst vártam, bár nyilván nem vagy tisztában a szavak jelentésével, ha ezeket használod a hozzászólásomra. Nem. Szerintem és mások szerint is a hetedik vége, és főképp a nyolcadik vontatott lett, olcsó humorral, amin kényszeredetten nevettünk. Köze sem volt a régi szép kis befejezésekhez, nem, itt még gyors mondatokban eldarált ezt-azt. Kiborulni pedig otthon kell, nem itt. ;)
2013. júl. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok,én nem vagyok fan,egyszerűen csak nem értem amiket eddig le is írtam,bár lehet,hogy tényleg eldarált lett,de elmagyaráznád?mármint hogy a régi befejezés jobb volt,és azt hogy érted,hogy nem vagyok tisztában a kifejezéssel?Ja,és nem borultam ki. ;)
2013. júl. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mert annyira a szívemhez nőtt minden ami szjg és vége...nincs többé de a 4 évet Örökké a szívembe zártam/zártuk!!!
2013. júl. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!