Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szjg. Valaki elmondaná nekem...

Barbara tóth kérdése:

Szjg. Valaki elmondaná nekem hogy mi történik az szjg8/2-ben?

Figyelt kérdés
Eddig az összeset a könyvtárból kölcsönöztem és ott nem fog megjelenni.és az elé hüyén nézne kiha csak a nyolcast venném meg

2013. júl. 21. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Privátban.
2013. júl. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
leérettségiznek, elmennek párizsba minden jó ha a vége jó...igazábol semmi különös amiért meg kéne venned a könyvet:)
2013. júl. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

*spoiler*

Megy a hajrá az érettségi miatt, történnek kisebb-nagyobb balhék, amik ugye rajta vannak a cetliken (Reni kimarad, merthogy náluk nincs szerenád, ezen persze Kinga kiakad, hogy ne már Reni milyen béna még ebben is). Tanulócsoportokat alakítanak, hogy átmenjen mindenki az érettségin. Aztán kirándulnak egyet Visegrádon, ahol a hotelből kidobják őket mert éjszaka " randalíroznak ". Ebben mindenki részt vesz, még Kinga is, akinek egyébként feladata Máday figyelmének elterelése. A medencében meg a medence szélén beszélgetnek a múltról. Végül ballagás - ahol Gábor stand up beszédet tart, ami a feladata -, bankett - ahol Máday jó fej (mint mindig :D), érettségi... és szétválnak. Robi, Andris, Ricsi és Virág Szombathelyre mennek.. Kinga és Dave az ELTE-re, Cortez és Reni Párizsba, Macu Japánba, Gábor kommunikációra.. Zsolti nem tudom hova jelentkezett végül..:D valahogy az kimaradt nekem:$ Jacques meg cukrász szakra ment. Az utolsó oldal meg leírja, hogy Reni el akarja küldeni "naplóját" Párizsból az anyukájának, merthogy Ő az egyetlen személy aki megértheti életének történetét. És, hogy lehet, hogy ők barátságot kötöttek, de ősztől ugyanúgy új Szent Johannások érkeznek és Máday ugyanúgy ott fog állni a szobor mellett a vonalzójával.

2013. júl. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!