Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A D. Gray Man-nek hol a...

A D. Gray Man-nek hol a folytatása?

Figyelt kérdés
Nem tudom jó kategóriába tettem-e, de nagyon érdekel, a mangaka aki él és virul, most komolyan nem hajlandó folytatni a D.Gray Man-t a 217. fejezettől?-_- Más mangát meg igen? Ez most hogy van? Fogja valaha folytatni, valaki nem tud erről valamit? 3 éve nincs mangáról semmi tudtommal, ha ez így megy tovább, én megkeresem azt a mangaka-t és megmondom neki a magamét...

2013. júl. 24. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Nicns az 3 év, 2012. december 12-én jött ki a 218. rész

[link]

2013. júl. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennek a végén azt írják,h márciusban jön a folytatás, ami ugye már rég elmúlt szal nemtom. Lehet,h nem volt elég nagy a közönsége, ezért nem kapott helyet a megjelentető magazinban.
2013. júl. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a összegyüjtött fejezetek megjelenése nem pedig magának a résznek.


És azért lett abbahagyva, mert betegsége miatt nem tudta folytatni.


A mostani mangája pedig csak egy egyrészes, szóval szerintem ez még nem sokat mond.


Sajnos többet én se tudok, de gondolom vagy nem sikerült még a kiadóval megegyeznie, vagy betegsége miatt nem válalhat fel egy folyamatos mangát vagy csak még készülödik, hogy újra belekezdjen.


Kétlem, hogy nem külső ok miatt nem folytatja.

2013. júl. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Folytatják!!!!! Elvileg júliusban jön ki az új fejezete a mangának! ;)
2015. júl. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!