Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Szent Johanna Gimi negyedik...

Summertime99 kérdése:

A Szent Johanna Gimi negyedik kötetében, milyen a kapcsolati Reni és Cortez közt?

Figyelt kérdés
2013. júl. 27. 17:01
 1/7 anonim válasza:

Hát azt nem tudom pontosan leírni,de ha az segít hogy leírom azt ami a köny hátulján,Cortezzel kapcsolatban:

Reni igyekszik kihaználni minden percet amit,amit arnoldal tölthet,ám Cortez ezt nem nézi jó szemmel ,a két fiú közt egyre nő a feszültség

2013. júl. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az egész sorozat alatt Reni szenved össze vissza. Én ezért hagytam abba...kiborító. Cortez meg érthetetlen hogy egyáltalán miért szeretett bele:D
2013. júl. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi széépen :D most tartok a 4/33 oldalon és már kicsit unom h mi lesz/van velük :D
2013. júl. 28. 14:31
 4/7 anonim válasza:
a 3. és 4. kötetet égig kell szenvedni,utána Reni tiszta happy :)
2013. júl. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen minden válaszadónak, már végig szenvedtem a 3-4-et és most kezdtem az ötödiket :)) Már nagyon várom!! :3
2013. júl. 31. 22:21
 6/7 bettosz válasza:

A négyes rész vége érdeks mert akkor megy el Arnold aki mindig is gátlásolta hogy reni és Cortez össze jöjenek és amikor az osztály megtudja hogy valaki elmegy az osztályból Cortez egyből Renire gondol.Igy elviszi őt Ricsi motorjával hogy megkérdeze hogy ő-i megy el, de Reni már tudta,hogy Arnold megy el,de mondhata el mer megigérte hogy nem mondja el igy akkor nagyon összevesznek még nem is néznek egymásra.

Bocs ha nem tudtam segiteni..

2013. aug. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Segítettetek, kiolvastam már majdnem az összeset :) Köszi mindenkinek!
2013. aug. 9. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!