Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szeretnék mangát rajzolni, de...

Szeretnék mangát rajzolni, de nem tudom milyen történettel, mondanátok jó sztorikat?

Figyelt kérdés
a műfaj igazából lényegtelen.. szeretném, ha a történet megfogná az embereket.

2013. júl. 28. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs ötleted, már elkezdeni is felesleges...
2013. júl. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyanról írj ami érdekel :)
2013. júl. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha mi mondunk story-kat, az nem a tiéd.

Ötleteket tudok adni:

Biztos van kedvenc történelmi korod. Én például szeretem a középkort...Na itt előfordulhat boszorkányüldözés, jobbágy, aki beleszeret a földesúrba, vagy fordítva, vihetsz bele fantázialényeket, vallási háborúkat.


Valószínűleg te is szeretsz stílusokat, nekem tetszik a gothic lolita, sweet lolita, steampunk. Ha utánaolvasol ezeknek, rengeteg ötletet kapsz a történethez.


Biztos vannak témák, amiken te is rágódsz. Nekem ilyen a klasszikus létezik-e igaz, mindent elsöprő, örök szerelem...bűnös-e az, aki a bűnösök felett ítélkezik(szerintem ő is az, nos, ihlet jöhet a Bűn és bűnhődésből akár)

A szeretet nagyon jó téma. Olvasd el Márai Sándortól Az árvát, nagyon jókat ír a szeretetről, valószínűleg téged is el fog gondolkoztatni. Ami beugrik, azt írd le egy lapra, és amikor már jó sok dolgot írtál, körvonalazódik a történet.


A bibliai témák is sokakat foglalkoztatnak, mi van a halál után, hogyan bűnhődik a bűnös(itt megint a lelkiismeret, ugye), meg sokan kérdezik, miért nem segít Isten azokon, akik igazságtalanul szenvednek. Erről neked is biztos van véleményed.


Na, ezek komoly témák, szerintem sok embert megfoghatsz bele, de ne csináld túl sötétre, ne legyen nyomasztó.

Fektess hangsúlyt a humoros, aranyos, kedves, romantikus, perverz jelenetekre is, hogy meg tudják ismerni és szeretni az emberek a karaktereket.


17/L

2013. júl. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokot, de már sikeresen találtam egy történet írót.:D Különben nem minden mangaka saját sztoriból rajzolja a képregényét, én is egy olyan történetet keresek ami tetszene másoknak lerajzolt képekben.:))engem a manga rajzolás foglalkoztat, és ha megtetszik egy történet azt rajzolom le, tehát nem felesleges már belekezdeni is. Ahelyett, hogy leosztasz valami történetet adhattál volna.
2013. júl. 29. 22:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Képzeld el hogy a minap azzal ébredtem, (nálam az ilyesmi megszokott) hogy kitaláltam egy iszonyat jó manga történetet, és hol lehetne beküldeni, mert piszok jó lenne. :D Ha gondolod társulhatnánk, az alapötlet már megvan, dolgozhatnánk közösen a csavarokon, te pedig lennél a megvalósító. Na mit szólsz? :D
2013. júl. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!