Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nem rég olvastam ki a Szjgt-t....

Nem rég olvastam ki a Szjgt-t. Érdemes utána a Hűvösvölgyi sulit olvasni?

Figyelt kérdés
Mert sokan azt gondolják csak egy másolat. És ha a válaszotok nem akkor mit olvassak?
2013. júl. 29. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:

csak olyan könyv jöhet számításba mint az szjg? Úgyse találsz még egy olyat, minden könyv megismételhetetlen (jobb esetben)

Azért van ám világ az szjg-n kívül is...:')

2013. júl. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jó, jó tudom. :) Akkor, szerinted mit olvassak most?
2013. júl. 29. 17:28
 3/10 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen stílust szeretsz.:) Ha izgalmas könyvre vágysz ajánlom az Éhezők Viadalát. Bár merőben más a főszereplő, de szerintem egy próbát megér.
2013. júl. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jó, köszi megpróbálom. :)
2013. júl. 29. 18:07
 5/10 anonim válasza:
Én még nem olvastam ezt a Hűvösvölgyi sulit, de nem is fogom. Iszonyatosan nagy koppintás az alaptörténet, és itt el is ásta magát. Az Édesvölgyi suli nevezetű könyvsorozatot évekkel ezelőtt adták ki, és pontosan megegyeznek a történet szálai..
2013. júl. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Stephanie Perkins: Anna és a francia csók
2013. júl. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem olvashatod, de az biztos, hogy egy picit csalódni fogsz. Azon kívül, hogy sokban egyezik az SZJG-vel és kicsit tucatkönyv, még jó, csak egy SZJG-olvasónak nem akkora sztori. Én is az SZJG után olvastam és olyan átlgos volt.

De ez csak az ÉN véleményem, ettől még neked lehet, hogy jobban fog tettszeni. :) Ha mégsem a Hűvösvölgyi suli mellett döntessz, akkor javaslom a Neveletlen Hercegnő Naplóját.

2013. aug. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes. Én is az Szjg után olvastam.
2013. aug. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Gayle Forman: Ha maradnék


Nekem nagyon tetszett :)

2013. szept. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem hasonlít, ráadásul nekem a Hűvösvölgyi suli jobban tetszett, pedig én is a szjg után olvasram.
2016. jan. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!