Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szjg! Nektek melyik rész volt...

Szjg! Nektek melyik rész volt a kedvencetek? Irjátok le! :-)

Figyelt kérdés

Nekem: (ez csak az egyik a sok közü)



Név: Szatmáry Kinga (Kinga)

[…]

Magamról: „Egy ló lovas nélkül is ló, de a lovas ló nélkül csak egyszerű ember.”

[…]

Név: Pósa Richard (Ricsi, Ricsie, Rich)

[…]

Magamról: Kinga! Ez csak neked: „Egy deszka deszkás nélkül is deszka, de a deszkás deszka nélkül elesik.” LOL. Ennyi béna idézetet… Ez most megy?


2013. aug. 1. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tűzriadó-próba és a föcidogás, amikor Zsolti Farkassal olvastatja a puskáját.
2013. aug. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 FogyiiFagyii válasza:

Nekem amikor Reni kikísérte a kapun Cortezt és megcsókolta és az apja kiment lapáttal hogy várja a havat mert szerinte esni fog xd


Meg amikor mentek az állatkertbe és Máday mondta hogy viselkedjenek úgy mintha ő is ottlenne erre Dave: viszünk magáról képet. és zsolti ölelgetni kezdte a képet xD

2013. aug. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

Az volt a kedvencem, mikor Reni+Arnold csókolóztak, meg amikor Reni összejött Cortezzel, meg Gábor ballagási beszéde... meg amikor C. a Wonderwall-t olvasta. Meg, amikor motorozott R+C. Meg, amikor C mangát rajzolt Reniről...

Életemben nem írtam még le ennyiszer, hogy "meg, amikor" xĐĐ

2013. aug. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mindegyik!!!! :))
2013. aug. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Bernieflynn ***** válasza:

Idegesített, hogy nem köszöntél. Idegesített, hogy jól elvoltál. Idegesített, hogy nem röhögtél azon, amin mi

röhögtünk. Idegesített, hogy csak olvastál, és semmi más nem érdekelt. Idegesített, hogy kedvelted Neményit és jól

érezted magad vele. Idegesített, hogy előttem ültél. Idegesített, hogy láttalak a szünetekben az udvaron. Idegesített,

hogy amikor nem láttalak, kerestelek. Idegesített, hogy tetszettél. Idegesített, hogy olyan lánynak tűntél, aki soha

nem foglalkozna velem. Aztán rohadtul idegesített, hogy beléd estem – fejezte be halkan, én pedig tágra nyílt

szemmel néztem rá.

2013. aug. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Bernieflynn ***** válasza:
De a legjobb még, amikor Ricsinek kiderül, hogy ki az anyukája....és a többiek kiakadnak...Borell NŐ????
2013. aug. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5# válaszoló nekem is az meg 5. remény december 20. az ablakos, mikor R. öszeveszik Neményivel. Gábor beszéde a ballagáson meg a balhék:)
2013. aug. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vki bemasolná Gábor beszédét KÉRLEK!
2014. máj. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!